Sügisvaheaja tegevused Tartu loodusmajas 25.-29.10.2021

Sügisvaheajal kutsume lapsi, noori ja peresid Tartu loodusmajja, kus oleme koolivaheajaks üles seadnud mõned uued tegevused. Meie roheline maja pakub rõõmu lastega koosveedetud ajast ning siit leiab piisavalt mitmekesised tegevused, mille seast leiab endale sobiva nii väike kui suur.

Pilet: Täispilet 3€; Laps/õpilane/pensionär 2€; Pere 10€; Loodusmaja õpilaspiletiga tasuta.

Oleme avatud

E-R kell 10.00 – 18.00
L & P oleme suletud

Ole valmis näitama COVID tõendit.
Lisainfo: käitumisreegleid ja kokkuleppeid viiruseohu ajal >>

Sügisvaheaja oravarada Oravapoiss Oskar sättis koolivaheajaks Tartu loodusmajja üles vahva tegevusraja, millel erinevaid punkte läbides õpid tema kohta palju uut!

Oravarajal saad taaskord lahendada erinevaid ülesandeid ning Oskar ütles, et nalja saab ka natuke. Huvitav, hariv ja mänguline!

Hea loodusetundja konkurss Hea loodusetundja konkurss on traditsiooniliselt loodusmaja huvikooli õpilastele suunatud konkurss, kus saab proovile panna enda teadmised loodusest.  Sellel aastal võivad ka kõik külastajad pargialal enda teadmisi kontrollida. Küsimused leiab pargialalt ning vastustesedeli saab küsida infolauast.
Šifriseiklus "Sabad ja sarved" Sügisvaheajal saab viimast korda mängida koodimuukimismängu “Sabad ja sarved”, paneb proovile sinu teadmised Eesti metsloomadest ja lindudest – loodusmaja pealt tuleb leida ülesannetega punktid, vastata küsimustele ja nende eest saadud koodidega muukida lahti salapärased aardekastid. Muuda käpad koodideks, sõrad šifriteks ja sabad salasõnadeks!
Tartu loodusmaja sügisvaheaeg
  • talveaed ja kilpkonnabassein
  • saalis Cassie Rosse pitsinäitus “Shades of Lace”
  • majanäitus „Läbipaistev loodusmaja“, mis tutvustab ehitusmaterjale, tehnosüsteeme, jäätmekäitlust ja muid keskkonda säästvaid lahendusi.