Õppetöö korraldus

Tere tulemast Tartu loodusmaja koolituskeskusesse!

Jagame teadmisi, kogemusi ja inspiratsiooni looduse ja keskkonnaga seonduvast nii suurtele kui väikestele huvilistele. Pakume koolitusi ja õpitubasid, levitame rohelist mõtteviisi ettevõtetele ning toetame projektide abil keskkonnahariduse levikut Eestis.

Koolituste alt leiad nii avatud registreerimisega koolitusi kui ka tellitavaid koolitusi, mis võivad Sind innustada meie poole pöörduma. Nii saame koos luua just Sulle/ettevõttele sobiliku tervikliku koolituse. Koolitused toimuvad Tartu loodusmaja täiskasvanute õppekava alusel ning soovi korral väljastatakse kursuse/koolituse läbinutele tõend või tunnistus.

Avatud koolitustele registreeruge teates oleva lingi kaudu, koolituse tellimiseks võtke ühendust: koolitus@tartuloodusmaja.ee.

Koolitusele registreerunu garanteerib endale koolituse toimumise, kui tasu laekub ettenähtud kuupäevaks Tartu Keskkonnahariduse Keskuse arveldusarvele (SwedBank EE502200221019407978).

Koolitusest loobumisel õppetasu ei tagastata.

Tartu loodusmajale jääb õigus teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusele registreerunuid teavitatakse sellest koheselt. Kui koolitus ei peaks mõjuval põhjusel toimuma, siis õppetasu tagastatakse.


Alates 2019./2020. õppeaastast on Tartu loodusmaja ülemaailmse rohelise kooli programmi koordinaator Eestis.

Tegemist on maailma tuntuima, suurima ja tulemuslikuma keskkonnaharidusliku programmiga õppeasutustele, mida ülemaailmselt juhib Foundation for Environmental Education Taanist.

Rohelise kooli programmis osaleb kokku 67 riiki ning üle 51 000 õppeasutuse ning Eestis on programmiga liitunud üle 120 kooli. Ka Tartu loodusmaja huvikool on üks rohelistest koolidest. Uuri programmi ja liitumisvõimaluste kohta täpsemalt siit.