Õppetöö korraldus

Tere tulemast Tartu loodusmaja koolituskeskusesse!

Jagame teadmisi, kogemusi ja inspiratsiooni looduse ja keskkonnaga seonduvast nii suurtele kui väikestele huvilistele. Pakume koolitusi ja õpitubasid, levitame rohelist mõtteviisi ettevõtetele ning toetame projektide abil keskkonnahariduse levikut Eestis.

Õppeprogrammide alt leiad suure valiku kvaliteedimärgisega õppeprogramme alusharidusest kuni gümnaasiumi ja kutsekoolideni. Programmid kestavad vastavalt vanusele 60 minutist kuni 4-5 akadeemilise tunnini ning on loodusteaduslikke õppeaineid lõimivad, keskkonnasäästlikke väärtusi kujundavad ja päriseluga vahetult seotud. Õpprogramme viiakse läbi ka vene ja inglise keeles ning kohandatakse sobivaks hariduslike erivajadustega õpilastele. Loodusmaja õppeprogrammide puhul on alati jälgitud, et juhendajad oleks erialase haridusega, pikaajaliste kogemustega ja täiendaksid end pidevalt nii erialaselt kui ka hariduslike erivajaduste valdkonnas. Õppeprogrammid toimuvad Tartu loodusmajas, matkaradadel ning eritellimusel koolides ja lasteaedades kohapeal.

Koolituste alt leiad nii avatud registreerimisega koolitusi kui ka tellitavaid koolitusi, mis võivad Sind innustada meie poole pöörduma. Nii saame koos luua just Sulle/ettevõttele sobiliku tervikliku koolituse. Koolitused toimuvad Tartu loodusmaja täiskasvanute õppekava alusel ning soovi korral väljastatakse kursuse/koolituse läbinutele tõend või tunnistus.

Avatud koolitustele registreeruge teates oleva lingi kaudu, koolituse tellimiseks võtke ühendust: koolitus@tartuloodusmaja.ee.