Õppetöö korraldus

Õppetöö korraldus

Tere tulemast Tartu loodusmaja koolituskeskusesse!

Jagame teadmisi, kogemusi ja inspiratsiooni looduse ja keskkonnaga seonduvast nii suurtele kui väikestele huvilistele. Pakume koolitusi ja õpitubasid, levitame rohelist mõtteviisi ettevõtetele ning toetame projektide abil keskkonnahariduse levikut Eestis.

Koolituste alt leiad nii avatud registreerimisega koolitusi kui ka potentsiaalseid koolitusi, mis võivad Sind innustada meie poole pöörduma. Nii saame koos luua just Sulle/ettevõttele sobiliku tervikliku koolituse.

Õpitoad on lühemad ja kompaktsemad, neid saad tellida näiteks lisaks loodusmaja külastusele või ekskursioonile, oma sündmuse täiendamiseks või sõpruskonna rõõmustamiseks.

Koolitused toimuvad Tartu loodusmaja täiskasvanute õppekava alusel.

Koolitusele registreerunu garanteerib endale koolituse toimumise, kui tasu laekub ettenähtud kuupäevaks Tartu Keskkonnahariduse Keskuse arveldusarvele (SwedBank EE502200221019407978).

Koolitusest loobumisel õppetasu ei tagastata.

Tartu loodusmajale jääb õigus teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusele registreerunuid teavitatakse sellest koheselt. Kui koolitus ei peaks mõjuval põhjusel toimuma, siis õppetasu tagastatakse.

Kursuse/koolituse läbinutele väljastatakse soovi korral Tartu Keskkonnahariduse Keskuse poolt tunnistus.