Tunniplaan

  • Huviringid alustavad 5.septembrist. Uue õppeaasta huviringide registreerimise leiab siit.
  • Uuel õppeaastal muutuvad huviringide kestvused. Õppekavas ettenähtud 105 akadeemilise tunni täitmiseks on iga huviringi juhendaja valinud endale sobiva kombinatsiooni.
  • Üldhariduskoolide juures toimuvate huviringide täpsemad ajad selguvad septembrikuu jooksul. Rohkem infot nende huviringide kohta kohta saab vastava juhendaja käest.
  • Huviringide juhendajate nimekirja leiab siit.
  • Lisainfo lapsevanemale tasude ja õppekorralduse kohta leiab siit.
  • Huvikoolil on õigus teha muudatusi tunniplaanis, vastav info saadetakse registreerimisel sisestatud lapsevanema ja õpilase e-mailile.

Lisainfo: Huvikooli õppejuht Pille-Riin Pärnsalu pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Huviringide sisulise poole kohta saate lisainfot iga huviringi juhendaja käest otse.

LILLETUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:00-16:00
MEISTERDAJAD
1.-2.kl (rühm 1)
Liisgren Pärnsalu
14:00-16:00
MEISTERDAJAD
3.-6.kl (rühm 3)
Liisgren Pärnsalu
16:30-18:30
KESKKONNA-
SÕBRALIK
DISAIN
7.-10.kl (rühm 4)
Pille-Riin Pärnsalu
15:00-17:00
TAIMETARGAD
1.-4.kl (rühm 1)
Pille-Riin Pärnsalu
16:00-18:00
KESKKONNA-
SÕBRALIK
DISAIN
4.-6.kl (rühm 3)
Pille-Riin Pärnsalu
15:00-17:00
MEISTERDAJAD
3.-6.kl (rühm 2)
Liisgren Pärnsalu
LINNUTUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 1)
Aire Orula
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
1.kl (rühm 1)
Tiina Lilleleht
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 1)
Aire Orula
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
1.kl (rühm 1)
Tiina Lilleleht
15:00-17:00
LOOMASÕBRAD
3.-4.kl (rühm 2)
Aire Orula
16:00-18:00
ORNITOLOOGIA
4.-9.kl (rühm 4)
Aire Orula
15:45-16:45
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 2)
Tiina Lilleleht
16:00-18:00
LOOMASÕBRAD
4.-6.kl (rühm 3)
Aire Orula
15:45-16:45
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 2)
Tiina Lilleleht
14:00-16:00
LOOMA-
SÕBRAD
3.-4.kl (rühm 3)
Tiina Lilleleht
NB! Iga kuu 3.laupäev
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
3-7 a (rühm 3)
Liisgren Pärnsalu
17:00-18:30
LOOMASÕBRAD
3.-4.kl (rühm 3)
Tiina Lilleleht
LOOVUSTUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
10:00-11:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 1)
Elen Vask
10:00-11:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 2)
Merlin Ponna
11:00-12:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 4)
Elen Vask
11:00-12:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 3)
Merlin Ponna
 
15:00-17:00
LOODUS KUNSTIS
1.-3.kl (rühm 1)
Annika Pakk
10:30-12:30
LOODUSE-
SÕBRAD
1.-3.kl (rühm 2)
Aili Elts
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
3-4 a (rühm 1)
Liisgren Pärnsalu
17:00-19:00
LOODUS KUNSTIS
4.-6.kl (rühm 2)
Annika Pakk
16:00-18:00
LOODUS
KUNSTIS
7.-9.kl (rühm 3)
Annika Pakk
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
5-7 a (rühm 2)
Liisgren Pärnsalu
13:30-14:30
LOODUSE-
SÕBRAD (HEV)
1.-4.kl (rühm 3)
Aili Elts
TÖÖKODA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:00-16:00
PUUTÖÖ
1.-4.kl (rühm 2)
Andres Joala
14:00-16:00
PUUTÖÖ
1.-4.kl (rühm 3)
Andres Joala
16:00-18:00
TEHNIKA JA TAASKASUTUS
4.-12.kl (rühm 4)
Andres Joala
16:00-18:00
TEHNIKA JA TAASKASUTUS
4.-12.kl (rühm 5)
Andres Joala
17:00-18:00
PUUTÖÖ
eelkool
5-7 a (rühm 1)
Andres Joala
15:00-17:00
LOODUSESÕBRAD
1.-4.kl (rühm 1)
Aili Elts
LABOR
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:00-16:00
LOODUS-
TEADLASED
(Forseliuse kool)
1.kl (rühm 1)
Mai-Liis Vähi
15:15-17:15
LOODUS-
TEADLASED
2.-6.kl (rühm 3)
Mai-Liis Vähi
13:50-15:50
LOODUS-
TEADLASED
(Forseliuse kool)
2.-3.kl (rühm 4)
Mai-Liis Vähi
15:00-17:00
LOOMASÕBRAD
(venekeelne)
1.-3.kl (rühm 1)
Ljudmila Võsotskaja
15:00-17:00
ZOOLOOGIA
(venekeelne)
4.-6.kl (rühm 2)
Ljudmila Võsotskaja
16:00-18:00
LOODUS-
TEADLASED
7.-12.kl (rühm 6)
Mai-Liis Vähi
15:00-17:00
LINNALOODUS
4.-6.kl (rühm 4)
Aili Elts
PÄIKSETUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
16:30-17:30
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 1)
Ülle Kaasik
15:30-16:30
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 2
Ülle Kaasik
16:30-17:30
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 4)
Ülle Kaasik
17:00-18:00
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 3)
Ülle Kaasik
KIVITUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:30-15:30
KIVIMID, FOSSIILID JA KRISTALLID
1.-3.kl (rühm 1)
Karmen Vits
14:30-15:30
KIVIMID, FOSSIILID JA KRISTALLID
1.-3.kl (rühm 1)
Karmen Vits
16:30-18:30
SEIKLUSLIK
MATKARING
10.-12.kl (rühm 1)
Liisi Kasuk
16:00-18:00
KIVIMID, FOSSIILID JA KRISTALLID
7.-9.kl (rühm 2)
Karmen Vits
16:00-18:00
KIVIMID, FOSSIILID JA KRISTALLID
4.-6.kl (rühm 2)
Karmen Vits
TARTU ÜLIKOOLI LOODUSMUUSEUM
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
9:30-11:30
ZOOLOOGIA (MHG)
2.kl (rühm 9)
Aivo Tamm
11:30-12:30
ZOOLOOGIA (MHG)
1.kl (rühm 10)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 5)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 6)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 7)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 8)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
7.-12.kl (rühm 1)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
7.-12.kl (rühm 2)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
4.-7.kl (rühm 3)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
4.-7.kl (rühm 4)
Aivo Tamm
TARTU ALEKSANDER PUŠKINI KOOL
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:00-15:00
LOODUSESÕBRAD
(venekeelne)
4.kl (rühm 1)
Galina Morjkaova
ruum 149
14:00-15:00
LOODUSESÕBRAD
(venekeelne)
4.kl (rühm 1)
Galina Morjkaova
ruum 149
10:00-12:00
LOODUSE-
SÕBRAD
(venekeelne)
4.kl (rühm 1)
Galina Morjkaova
ruum 149
NB! Iga kuu 1.laupäev
 
TARTU JAAN POSKA GÜMNAASIUM
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
16:00-18:00
KESKKONNASEIRE JA DIGILAHENDUSED
9.kl (rühm 1)
Eerik Säre
ruum 409