Kogu kollektiiv

Kontaktid

Janika Ruusmaa

Juhataja
(+372) 736 6150
(+372) 5668 8886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee
jelena kalames

Jelena Kalames

Huvikooli direktor
(+372) 5620 9266
jelena.kalames@tartuloodusmaja.ee

Tiina Viiol

Finantsjuht
(+372) 524 4313
tiina.viiol@tartuloodusmaja.ee

Andres Aedviir

Haldusjuht
(+372) 5692 8229
andres.aedviir@tartuloodusmaja.ee
leelo kurbel

Leelo Kurbel

Haridusprogrammide juht
Koolitusjuht
+372 5274180
leelo.kurbel@tartuloodusmaja.ee
anna-grete joamets

Anna-Grete Joamets

Külastuskeskuse juht
(+372) 5814 1869
anna-grete.joamets@tartuloodusmaja.ee

Eeva Kirsipuu-Vadi

Rohelise kooli programmi koordinaator
Projektijuht
+372 521 3881
eeva.kirsipuu-vadi@tartuloodusmaja.ee
maris mägi

Maris Mägi

Rohelise kooli koolituste ja koolide koordinaator
Projektijuht
(+372) 5152 884
maris.magi@tartuloodusmaja.ee
läänemere projekti koordinaator

Maria Ivanova

Läänemere Projekti koordinaator
Projektijuht
(+372) 5391 9203
maria.ivanova@tartuloodusmaja.ee

Pille-Riin Pärnsalu

Huvikooli õppejuht, õpetaja
+372 5625 3402
pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Liina Vakrööm

Kommunikatsiooni- spetsialist
(+372) 5332 6476
liina.vakroom@tartuloodusmaja.ee
kristiina tomasson

Kristiina Tomasson

Sündmuste koordinaator
(+372) 56264629
kristiina.tomasson@tartuloodusmaja.ee

Leila Lepist

Külastuskeskuse administraator ja koordinaator
(+372) 736 6120
leila.lepist@tartuloodusmaja.ee
karin rea

Karin Rea

Külastuskeskuse administraator
Aednik
karin.rea@tartuloodusmaja.ee

Annelie Ehlvest

Näituste koordinaator
Projektijuht, juhendaja
(+372) 5344 2160
anneli.ehlvest@tartuloodusmaja.ee
gedy matisen

Gedy Matisen

Rahvusvahelise koostöö koordinaator
(+372) 5646 6887
gedy.matisen@tartuloodusmaja.ee

Kati Kekkonen

Kujundaja
Külastusspetsialist, juhendaja
kati.kekkonen@tartuloodusmaja.ee

Tiina Lilleleht

Õpetaja, koordinaator
(+372) 5334 1013
tiina.lilleleht@tartuloodusmaja.ee

Liisgren Pärnsalu

Huvikooli huvijuht
Juhendaja
(+372) 5330 1042
liisgren.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Marje Sellis

Juhendaja
(+372) 523 9335
marje.sellis@tartuloodusmaja.ee

Aire Orula

Õpetaja
(+372) 509 3784
aire.orula@tartuloodusmaja.ee
äli agnes järve

Äli Agnes Järve

Juhendaja
(+372) 5260955
ali.agnes.jarve@tartuloodusmaja.ee

Aivo Tamm

Õpetaja (TÜ Loodusmuuseum)
(+372) 511 1724
aivo.tamm@ut.ee

Aili Elts

Juhendaja
(+372) 5800 5488
aili.elts@tartuloodusmaja.ee

Ülle Kaasik

Õpetaja
(+372) 524 0980
ulle.kaasik@tartuloodusmaja.ee

Annika Pakk

Õpetaja
(+372) 5340 3077
annika.pakk@gmail.com

Mai-Liis Vähi

Õpetaja
(+372) 5567 6423
mailiis.vahi@tartuloodusmaja.ee

Andres Joala

Juhendaja
igreka3@gmail.com

Triinu Vaher

Juhendaja
(+372) 5912 9199
triinu.vaher2@gmail.com

Galina Morjakova

Õpetaja
(+372) 5561 4742
galina_morjakova@apkool.ee

Ljudmila Võsotskaja

Õpetaja
(+372) 5193 3512
ljudmila.vosotskaja@gmail.com

Evelin Peterson

Juhendaja
(+372) 5346 3413
petersonevelin@gmail.com
liina niinemägi

Liina Niinemägi

Juhendaja
(+372) 507 6197
liina.niinemagi@tartuloodusmaja.ee

Karmen Vits

Juhendaja
(+372) 5699 7798
karmen.vits@tartuloodusmaja.ee
mari remm

Mari Remm

Loomatoa hooldaja

Elvi Ilves

Maja perenaine ja puhtuse haldjas

Meedi Länik

Tolmuoperaator ja mopijumalanna

Aleksandr Korban

Pargivaht

Katrin Juhanson

Projektijuht
(+372) 505 5527
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee
Tartu loodusmaja töörõõmuspetsialist

Pähkel

Töörõõmuspetsialist
Haldusspetsialisti assistent
#loodusmajapähkel

Triin Rassulov

+(372) 5559 3908
triin.rassulov@tartuloodusmaja.ee
/lapsehoolduspuhkusel/

Merlin Ponna

+(372) 5191 2061
merlin.ponna@tartuloodusmaja.ee
/lapsehoolduspuhkusel/