Kogu kollektiiv

Kontaktid

Tartu loodusmaja töörõõmuspetsialist

Pähkel

Töörõõmuspetsialist
Haldusspetsialisti assistent
#loodusmajapähkel

Janika Ruusmaa

Juhataja
(+372) 736 6150
(+372) 5668 8886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee
Tartu loodusmaja töörõõmuspetsialist

Lenna

Töörõõmuspetsialist
Toidujäätmete koordinaator
#loodusmajalenna

Tiina Viiol

Finantsjuht
(+372) 524 4313
tiina.viiol@tartuloodusmaja.ee

Andres Aedviir

Haldusspetsialist
(+372) 5692 8229
andres.aedviir@tartuloodusmaja.ee

Signe Söömer

Huvikooli Tartu Loodusmaja direktor
(+372) 736 1694
(+372) 515 7750
signe.soomer @ tartuloodusmaja.ee

Helle Kont

Haridusprogrammide juht
(+372) 5598 9196
helle.kont@tartuloodusmaja.ee

Maris Mägi

Koolitusspetsialist, projektijuht
(+ 372) 5152 884
maris.magi@tartuloodusmaja.ee

Katrin Juhanson

Külastuskeskuse ja kommunikatsioonijuht
(+372) 50 555 27
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee

Liina Vakrööm

Külastuskeskuse koordinaator
Kommunikatsioonispetsialist
(+372) 533 264 76
liina.vakroom@tartuloodusmaja.ee

Kati Kekkonen

Kujundaja
Külastusspetsialist, juhendaja
kati.kekkonen@tartuloodusmaja.ee

Leila Lepist

Külastuskeskuse administraator
(+372) 736 6120
info@tartuloodusmaja.ee

Eeva Kirsipuu-Vadi

Rohelise Kooli programmi Eesti koordinaator
Projektijuht
+372 52 138 81
eeva.vadi @ gmail.com

Pille-Riin Pärnsalu

Huvikooli õppe- ja infojuht, õpetaja
(+372) 5344 2512
pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Annelie Ehlvest

Näituste koordinaator
Projektijuht, juhendaja
(+372) 53 442 160
anneli.ehlvest@ tartuloodusmaja.ee

Gedy Matisen

Juhendaja, rahvusvahelise koostöö koordinaator
(+372) 736 6103
gedy.matisen@tartuloodusmaja.ee

Triin Rassulov

Sündmuste koordinaator
Õpitubade juhendaja
triin.rassulov@tartuloodusmaja.ee
+(372) 555 939 08

Tiina Lilleleht

Õpetaja, koordinaator
(+372) 5334 1013
tiina.lilleleht@tartuloodusmaja.ee

Aire Orula

Õpetaja
(+372) 509 3784
aire.orula@tartuloodusmaja.ee

Aivo Tamm

Õpetaja (TÜ Loodusmuuseum)
(+372) 511 1724
aivo.tamm@ut.ee

Kai Punger

Õpetaja
(+372) 5813 1113
kai.punger@tartuloodusmaja.ee

Evelin Peterson

Lasteaia programmide koordinaator
(+372) 5346 3413
evelin.peterson @ tartuloodusmaja.ee

Ülle Kaasik

Õpetaja
(+372) 524 0980
ulle.kaasik@tartuloodusmaja.ee

Aili Elts

Juhendaja
(+372) 5800 5488
aili.elts@tartuloodusmaja.ee

Annika Pakk

Juhendaja
(+372) 5340 3077
annika.pakk@gmail.com

Mai-Liis Vähi

Õpetaja
(+372) 5567 6423
mailiis.vahi@tartuloodusmaja.ee

Getrin Laanesoo

Külastuskeskuse administraator, juhendaja
(+372) 58588589
getrin.laanesoo@tartuloodusmaja.ee

Andres Joala

Juhendaja
igreka3@gmail.com

Galina Morjakova

Õpetaja
(+372) 5561 4742
galina_morjakova@apkool.ee

Marina Eynman

Õpetaja
(+372) 5560 8126
marina-bogarova@yandex.ru

Ljudmila Võsotskaja

Õpetaja
(+372) 5193 3512
ljudmila.vosotskaja@gmail.com

Eelika Laane-Hannus

Juhendaja
(+372) 5562 2798
eelikalaane@gmail.com

Vahur Lell

Õpetaja (Tartu Poska Gümnaasium)
vahur.lell@jpg.tartu.ee

Eerik Säre

Õpetaja (Tartu Poska gümnaasium)
eerik.sare@jpg.tartu.ee

Marie Lilleleht

Õppetöö assistent
(+372) 5341 1491

Erle Tüür

Projektijuht
(+372) 518 4181
erle.tuur@tartuloodusmaja.ee
aednik kaari rodima

Kaari Rodima

Aednik
kaari.rodima@tartuloodusmaja.ee

Ene Pilvet

Loomatoa hooldaja
(+372) 5384 3503

Elvi Ilves

Maja perenaine ja puhtuse haldjas

Meedi Länik

Tolmuoperaator ja mopijumalanna

Marje Koiksaar

Keskkonnainfospetsialist
(+372) 523 9335
Marje.Koiksaar@tartuloodusmaja.ee
/lapsehoolduspuhkusel/

Tõnis Taul

Pargivaht
taultonis001@gmail.com

Liisgren Pärnsalu

Juhendaja
(+372) 53301042

Lea Lopp

Juhendaja
(+372) 5303 5167
lopplea@gmail.com

Kairi Põldsaar

Õpetaja (vastutav)
(+372) 5833 0832
kairi.poldsaar@ut.ee

Laura Kuusemets

Juhendaja
(+372) 5647 3830
laura.kuusemets.003@gmail.com

Diana Matejuk

Juhendaja
(+372) 5300 4161
diana.matejuk@gmail.com

Markus Ausmeel

Juhendaja
(+372) 511 7082
markus.ausmeel@gmail.com