Ringide juhendajad

Kontaktid

Katariina Kurina

Juhendaja
(+372) 5850 7703
kurinakatariina@gmail.com

Kudrun Vungi

Õpetaja
(+372) 5208618
wurdun@gmail.com

Gedy Matisen

Juhendaja, rahvusvahelise koostöö koordinaator
(+372) 736 6103
gedy.siimenson@tartuloodusmaja.ee

Tiina Lilleleht

Õpetaja, koordinaator
(+372) 736 6120
(+372) 5334 1013
tiina.lilleleht@tartuloodusmaja.ee

Ülle Kaasik

Õpetaja
(+372) 524 0980
ulle.kaasik@tartuloodusmaja.ee

Aire Orula

Õpetaja
(+372) 509 3784
aire.orula@tartuloodusmaja.ee

Pille-Riin Pärnsalu

Õpetaja, huvikooli infojuht, Rohelise kooli koordinaator
(+372) 5344 2512
pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Aili Elts

Juhendaja
(+372) 5800 5488
aili.elts@tartuloodusmaja.ee

Kai Punger

Õpetaja
(+372) 736 6120
(+372) 5813 1113
kai.punger@tartuloodusmaja.ee

Mai-Liis Vähi

Õpetaja
(+372) 5567 6423
mailiis.vahi@tartuloodusmaja.ee

Eelika Kiil

Juhendaja
(+372) 5900 6230
eelika.kiil@tartuloodusmaja.ee

Andres Joala

Juhendaja

Aivo Tamm

Õpetaja (TÜ Loodusmuuseum)
(+372) 511 1724
aivo.tamm@ut.ee

Galina Morjakova

Õpetaja
(+372) 5561 4742
galina_morjakova@apkool.ee

Marina Eynman

Õpetaja
(+372) 5560 8126
marina-bogarova@yandex.ru

Ljudmila Võsotskaja

Õpetaja
(+372) 5193 3512
ljudmila.vosotskaja@gmail.com

Vahur Lell

Õpetaja (Tartu Poska Gümnaasium)
vahur.lell@jpg.tartu.ee

Eerik Säre

Õpetaja (Tartu Poska gümnaasium)
eerik.sare@jpg.tartu.ee

Annika Pakk

Juhendaja
(+372) 5340 3077
annika.pakk@gmail.com

Triin Rassulov

Juhendaja
triin.rassulov@tartuloodusmaja.ee
/lapsehoolduspuhkusel/

Maris Mägi

Projektijuht, juhendaja
(+ 372)5152 884
maris.magi@tartuloodusmaja.ee