Ekskursioonid

TARTU LOODUSMAJA TUTVUSTAVAD EKSKURSIOONID JA RINGKÄIGUD

Tartu loodusmaja ei ole pelgalt hariduskeskus ja huvikool – loodussõbraliku eluviisi lugu ja väärtusi kannab edasi ka maja ise. Meie uus 2013. aastal ehitatud hoone on inspireeritud puukännu kuivamise pragudest tekkinud mustrist, mis koos pargiga moodustab otsekui nähtamatu tervikliku võrgustiku. Loodusmaja ehitamisel on kasutatud vastupidavaid, keskkonna- ja tervisesõbralikke materjale ja tehnoloogiaid ning passiivmajade eeskujul leitud lahendusi. Maja ühte tiiba täidab liigirikas talveaed ja loomatuba, mille elanike eripärasustest, värvikatest elulugudest ja lõõgastavast atmosfäärist saab kõige paremini osa just giidi abiga.

Maja ekskursioon Tartu loodusmajas ja talveaias

Ekskursioone saab kohandada vastavalt gruppi huvitavale teemale ja võimalik on keskenduda pikemalt ainult mõnele konkreetsele maja tegevusalale või osale, samuti soojemal ajal lisada ringkäigu hulka ka pargi maastikuarhitektuuri tutvustus.

Maja ringkäik sobib suurepäraselt sissejuhatuseks või vahepalaks koolitustele, konverentsidele, seminaridele või sünnipäevapidudele!  Samuti annab hea võimaluse ka kohalikele avastada uusi peidetud rohelisi oaase Tartu linnas, oodatud on ka õppeasutuste lastegrupid.

  • Ekskursioon “Maja lugu” (kuni 25 inimest) maja lahtioleku ajal ja ettetellimisel alates 45 euri/h*. Majatutvustuse miinimum kestus on 0,5 tundi. Ekskursioone on võimalik tellida eesti, inglise ja vene keeles.
  • Mänguline ekskursioon “Avastusretk läbi loodusmaja” laste gruppidele alates 65 euri/h. Ekskursiooni käigus anname koos süüa ja teeme pai talveaias ja loomatoas elavatele loomadele, paneme talveaia taimedega tutvudes proovile erinevad meeled ja nuputame. Kestvus 30-60 min.

*Maja tavakülastajatele ja ruume mitterentivatele inimestele lisandub ekskursioonitasule loodusmaja külastamise pilet 3 eur/in, sooduspilet 2 eur/in.

Lisainfo ja tellimine: info@tartuloodusmaja.ee

 

Tartu loodusmaja maja ekskursioonid ja tuurid külastajatele