Lapsed loodusesse – Annetamistalgud 2023

Tartu loodusmaja osaleb sel aastal “Heade tegude päev – Annetamistalgud 2023” kampaanias 28. novembril. Rahvusvahelisel heade tegude päeval võtavad kümned vabaühendused üle Eesti ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama. Annetamistalgute kaardi leiad https://annetamistalgud.ee/

Kogume tuge, et viia Tartu loodusmaja lapsi rohkem linnast välja loodusesse. Side loodusega on oluline noorte tervisele ning looduses käimata ja loodust tundmata ei oska me seda hoida. Õppekäigud loodusesse aitavad lastel luua ja hoida sidet loodusega ning õpetavad loodust tundma ja väärtustama.

Käesoleva annetuskampaania eesmärgiks on koguda raha Tartu loodusmaja huvikooli õpilastele hariduslike väljasõitude toetamiseks Eesti loodusesse 2024.aasta jooksul. Kogutud annetustest võidakse katta näiteks transpordikulud.

Kogume annetusi ka terve jõulukuu vältel ehk 2023.a lõpuni – hea võimalus teha heateokink jõuludeks!

***

Kui soovid anda oma panuse, saad annetada vabalt valitud summa, tehes seda loodusmajas kohapeal annetuskasti või pangaülekandega:

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
SwedBank EE502200221019407978
Märksõna: annetustalgud

Kui annetad Tartu loodusmajale, saad selle summa oma maksustatavast sissetulekust maha arvata. Selleks lisa selgitusse ka oma isikukood.

***

Kas minu annetus läheb ikka õigesse kohta?

Tartu loodusmaja lähtub annetuste kogumisel annetuste kogumise heast tavast ning suuname annetused seatud eesmärkide täitmiseks. Teavitame annetuste kogumise tulemustest ka enda kodulehel, sotsiaalmeedia kanalites ja uudiskirjas.

 

 

 

 

Tulumaksuvabastus

Kui annetad Tartu loodusmajale, saad selle summa oma maksustatavast sissetulekust maha arvata. Selleks anna annetamisel loodusmajale teada ka oma isikukood.