Pitsinäituse avamine ja raamatuesitlus „Shades of Lace“ 15.10.2021

Tartu loodusmajas on 15. oktoobrist avatud Cassie Rosse pitsinäitus „Shades of Lace“.

Näitus avatakse reedel, 15. 10 kell 18:00 kohtumisõhtuga, kus saab tutvuda autoriga, vaadata näitust ja tutvuda raamatuga „Shades of Lace“.

Autor tutvustab enda näitust järgmiste sõnadega: “Raamat ja näitus koondab endasse 10 räti mustrit, mis on tihedalt seotud minu eluteega. Unistus oma mustrite raamat välja anda on olnud kaua, umbes kuus aastat tagasi hakkasin vaikselt tegutsema. Raamatu pealkirjani jõudmine aitas paika panna raamatu olemuse. Olen alati olnud kastist välja poole mõtlemisega ja kohati ka mässaja hingega, nii said ka rätid tehtud järgimata Eesti pitsi kudumise traditsioone ja reegleid. Tahtsin katsetada erinevate värvide ja tehnikatega, et luua modernset Eesti pitsi. ” Autori teisi töid näeb tema kodulehel.

NB! 15.10 näituse avamisele tulles ole valmis esitama COVID tõendit. Kõikidel 18-aastastel ja vanematel maja külastajatel tuleb tõendada infolauas enda nakkusohutust (nakkusohutust saab tõendada, kas vaktsineerimispassi, negatiivse testi tulemuste või COVIDi läbipõdemise tõendi ettenäitamisel). Lisainfo külastusreeglite kohta siin.

Liitu avamisõhtuga Facebookis

 

Pitsinäitus “Shades of Lace”

Tartu loodusmaja, Lille 10

15.10 – 7.11.2021

E-R 10-18 (palume külastusaegu täpsustada tel. 7366120)

Majapilet: 2€/3€

pitsinäitus