Näitus “Kapist välja – riided ihu ja ilma vahel”

 

Meie riiete saamislugu, materjale, tehnoloogiaid ja mõjusid tutvustav näitus on suures osas valminud taaskasutusmaterjalidest nii kodustest kappidest kui teise ringi poodidest. Paljud eksponaadid on pärit loodusmaja inimeste ning nende sugulaste-tuttavate kappidest ja sahtlitest.

Näituse kangatrükid on prinditud kanvaale (65% polüester, 35% puuvill), sirmide materjal on samuti puuvilla ja polüestri segu.

Näitus on valminud meeskonnatööna, selle loomisele on kaasa aidanud: Anneli Ehlvest, Kati Kekkonen, Maris Mägi, Aili Elts, Liina Vakrööm, Ülle Kaasik, Liina Niinemägi, Liisgren Pärnsalu, Pille-Riin Pärnsalu, Annika Pakk, Tiina Viiol, Meeli Mets, Leelo Laurits, Andres Aedviir, Andres Joala, Eeva Kirsipuu-Vadi, Janika Ruusmaa, Hele Luigujõe, Aili Saluveer, Reet Aus, Kärt Leppik, Leila Lepist, Elvi Ilves, Tiina Lilleleht, Aire Orula, Mart Jüssi, Tiia Morfin, Ester Veegen, Katrin Veegen, Helle Kont, Maris Laja, Inari Leiman, Toomas Kalve, Cassie Rosse, Peep Tobreluts, Olev Kenk, Helve Kuusk, Kairit Soosalu, Viivika Riiel, Protex Balti AS, Reklaamikompanii, Uuskasutuskeskus, Luisa Tõlkebüroo

Õppematerjalid
(näituse stendid)
Hooldusjuhendid Lisamaterjalid