Huviringidesse registreerimine on AVATUD!

Head lapsevanemad ja õpihimulised noored!
2022/2023 õppeaasta huviringidesse registreerimine on avatud!

Ootame enda huviringidesse loodushuvilisi lapsi ja noori, kellele meeldib rohelisuses toimetada, looma- ja taimeriiki avastama õppida ja loovalt meisterdada. Kogenud õpetajate käe all ja mõnusas rohelises õpikeskkonnas on võimalus tutvuda loodusteadusega väljaspool koolipinki, teha ägedaid praktilisi projekte ja õppida ka vabas õhus loodust vaatlema.

Peale ringitundide saavad õpilased osaleda paljudel ühisüritustel, et tutvuda ka teiste ringide noortega. Toimuvad loomekonkursid, õpilastööde näitused, loodusteatrid, õpilaskonverentsid, ööakadeemiad, loomade ja looduse tundmise viktoriinid. Samuti korraldatakse traditsiooniliselt igal aastaajal õppelaager mõnes vahvas looduspaigas ja igakevadine ekskursioon Põhja-Eesti jugadele.

Sobivaid huviringe leidub nii koolieelikutele, algkooli, põhikooli ja keskkooli õpilastele, samuti inglise- ja venekeelsetele lastele. Uued huvilised saavad ringidega tutvuda 2.septembril kell 16-19 lahtiste uste õhtul ja avaaktusel, mil avame saalis kooliaasta ja seejärel saab külastada klassiruume ja tervitada õpetajaid.  Huvilised on ka hiljem oodatud ühes proovitunnis osalema, et teada saada, milline ring just neile sobiks.

 

Huviringi saab registreerida läbi Arno keskkonna

  • Huviringide tutvustuste ja kirjeldustega saate lähemalt tutvuda SIIN >>
  • Tunniplaani näete SIIT >>
  • Täpsema registreerimise info leiate SIIT >>

 

Lisainfo:

Pille-Riin Pärnsalu

Huvikooli direktori kohusetäitja, õpetaja

pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

 

loodus huviring