Huvikooli avaaktus

Kõik huvikooli lapsed, nende pered ja uued huvilised on oodatud

1. septembril kell 16:00 õppeaasta avaaktusele!

Tartu loodusmaja huvikool alustab enda 2021/2022. õppeaastat jällegi mõnusa koosviibimisega meie toredas loodusmajas ja rohelises pargis. Avaaktuse avab huvikooli direktor loodusmaja suures saalis. Koos tutvume kõigi huviringide õpetajatega ning kõikide loodusesõprade auks ja rõõmuks oleme seekord külla kutsunud ökoloogi Mart Jüssi, kes räägib hüljestest ja ilmast. Aktuse lõpetame seiklusmänguga loodusmaja pargis.

Avaaktusele on oodatud kõik juba huviringis varem osalenud õpilased koos oma vendade ja õdedega, kaasa võib võtta ka vanemad.

Kui sa ei ole veel meie huvikooli õpilane ja alles mõtled liitumisele – oled ikka oodatud, tule tutvu meie õpikeskkonna ja töötajatega, et endale sobivaim ring leida! 6.-10.09 toimub huvikoolis ka avatud huviringide nädal.

Alates 26.augustist palume Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid järgides esitada alates 18. eluaastast COVID tervisetõend või negatiivne testi tulemus. Tõendit kontrollitakse majja sisenedes administraatorilauas. Tõendi puudumisel aktusel sisetingimustes osaleda kahjuks ei saa. Alla 18.a osalejatel ei ole tõend vajalik. Sisetingimustes soovitame kanda maski.