Avatud huviringide nädal 6.-10.09.2021 Tartu loodusmaja huvikoolis

Tartu loodusmajas on huviringid erineval kujul tegutsenud juba 1953. a alates ja meil on hea meel kuulutada, et registreerimine 2021/2022. õppeaasta huviringidesse on avatud!

Sobivaid huviringe leidub nii koolieelikutele, algkooli, põhikooli ja keskkooli õpilastele, samuti inglise- ja venekeelsetele lastele.Ootame enda huviringidesse loodushuvilisi lapsi ja noori, kellele meeldib rohelisuses toimetada, looma- ja taimeriiki avastama õppida ja loovalt meisterdada. Kogenud õpetajate käe all ja mõnusas rohelises õpikeskkonnas on võimalus tutvuda loodusteadusega väljaspool koolipinki, teha ägedaid praktilisi projekte ja õppida ka vabas õhus loodust vaatlema.

Peale ringitundide saavad õpilased osaleda paljudel ühisüritustel, et tutvuda ka teiste ringide noortega. Toimuvad loomekonkursid, õpilastööde näitused, loodusteatrid, õpilaskonverentsid, ööakadeemiad, loomade ja looduse tundmise viktoriinid. Samuti korraldatakse traditsiooniliselt igal aastaajal õppelaager mõnes vahvas looduspaigas ja igakevadine ekskursioon Põhja-Eesti jugadele. Tartu loodusmaja huvikool kuulub ka ülemaailmsesse Rohelise kooli võrgustikku ja UNESCO ühendkoolide võrgustikku.

Sa pole kindel milline huviring sulle meeldiks? 6.-10.09 on võimalik osaleda Tartu loodusmaja huviringides ning proovida ise järgi, mida ühes või teises ringitunnis tehakse.  Kuidas avatud huviringide nädalal osaleda?

1) Uuri lähemalt, millised huviringid sulle võiks meeldida – www.tartuloodusmaja.ee/huviringid/ ja tutvu meie lapsevanemale mõeldud infoga.

2) Vaata meie uue õppeaasta tunniplaani ning tule vahemikus 6.-10.09 enda valitud ringitundi lihtsalt kohale – www.tartuloodusmaja.ee/huviringide-tunniplaan/

Tähelepanu! Avatud huviringide nädalal ei ole võimalik külastada beebiringi, eelkooli puutöö, puutöö 1.-3.klass ning tehnika ja taaskasutus 4.-12. klass huviringe, need alustavad oktoobris! Lisaks on täitunud järgmised huviringid:

  • Keskkonnasõbralik disain 4.-9.klass (R4), Pille-Riin Pärnsalu
  • Loomasõbrad 4.-6.klass (R3), Aire Orula
  • Loodus kunstis 1.-3.klaas (R1), Annika Pakk
  • Loodus kunstis 4.-6.klass (R2), Annika Pakk
  • Loodusesõbrad 1.-4.klass (R1), Aili Elts

Liitu avatud huviringide nädala sündmusega ka Facebookis.

 


KÄITUMISREEGLID VIIRUSOHU AJAL

Avatud huviringide nädalal ootame ringides osalema ainult lapsi, tulenevalt tervislikest piirangutes ei ole lastevanematel võimalik koos lapsega klassiruumis ringitundi jälgida. Tartu loodusmajja sisenedes kontrollitakse täiskasvanutel COVID tervisetõendi olemasolu. Ilma COVID tervisetõendita lapsevanematel palume last tundi saates kanda maski ja viibida majas võimalikult lühidalt. Loe loodusmaja külastamise põhjalikke juhiseid meie kodulehelt.


Lisainfo:

huvikooli õppejuht Pille-Riin Pärnsalu

pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Huviringide sisulise poole kohta saate lisainfot iga huviringi juhendaja käest otse.