KOOLITUSKESKUS

„Igaüks, kes enam ei õpi, jääb vanaks, olgu ta siis kakskümmend või kaheksakümmend. Tähtsaim asi meie elus on hoida meie mõistus noorena“ - Henry Ford

Inimestel on vaja end pidevalt täiendada ja arendada. Seetõttu on Tartu loodusmaja täiskasvanute koolituskeskus kursusi ja õppepäevi korraldanud alates 2002. aastast. Soovime, et inimesed märkaksid ja tunneksid loodust enda ümber ning saaksid uusi kogemusi ja teadmisi, mis kujundavad meile parema ja rikkama elukeskkonna. Meie kogenud juhendajad kasutavad kursustel ning koolitustel loovaid ja leidlikke lahendusi, mis aitavad kergesti omandada uusi teadmisi.

Kursustele ja koolitustele on oodatud osalema kõik täiskasvanud, keda huvitavad erinevad teemad, mis on läbi põimunud loodusest ja keskkonnahoidlikkusest. Kõik meie kursused toetuvad kinnitatud õppekavadele.

Tartu loodusmaja koolituskeskuse eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid keskkonnaalaseid koolitusi, mis pakuvad uusi lähenemisvõimalusi ja teadmisi keskkonnast, loodusest ja säästlikust mõtteviisist.

Pakume:

  • Hubast ja meeldivat keskkonda
  • Entusiastlikke ja kogenud juhendajaid
  • Kaasaegsust ja ajakohasust
  • Individuaalset lähenemist (õppegrupid reeglina väikesed)
  • Paindlikku õppekava
  • Teile sobivat keskkonda, kas Teie enda juures või kaunis Tartu loodusmajas

Koolitused toimuvad Tartu loodusmaja täiskasvanute õppekava alusel.

Koolituse tellimiseks palume täita vormi SIIN.

 

Kursuste või koolituste eest saab tasuda ülekandega:
Makse saaja: Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Konto: SwedBank EE502200221019407978
Makse selgitus: kursus + osaleja nimi

Koolitusest või kursusest loobumiseks tuleb teada anda vähemalt 7 päeva enne õppetöö algust. Vähem, kui 7-päevase etteteatamisega kursusetasu ei tagastata. Koolitusel osalejale väljastatakse tunnistus, kui õppetööst on läbitud vähemalt 80%.


Harivate kohtumisteni!
Krista Tomson 
koolitusjuht
e-post: koolitus@tartuloodusmaja.ee