Vitamiinikommi perehommik Tartu loodusmajas 20.01.2019

Tartu Loodusmaja jätkab ka 2019. aastal traditsiooniliste perepäevadega, mis õpetavad nii lastele kui täiskasvanutele nippe keskkonnasäästlikumaks eluks. Sündmustel on omavahel ühendatud praktilised töötoad, informatiivsed ettekanded ja vestlusring. Üritustele oodatud eelkõige lastega pered, aga ka kõik teised, kes soovivad oma igapäevaelu keskkonnasõbralikumaks muuta.

*****************

Mis? Vitamiinikommi perehommik
Kus? Tartu loodusmajas (Lille 10)
Millal? 20.01.2019 kell 10 – 14

****************

Kui suurest jõuluaja piparkoogisöömisest on möödas piisavalt aega, et suhkrutase kehas jälle langema hakkab ning magusaisu taastub, võiks põske pista hoopis midagi tervislikku.

Kuidas aga peita kommi sisse peet ja pastinaak?

Tartu loodusmaja kutsub kõiki talvises vitamiinipuuduses vaevlejaid 20. jaanuaril tervislike vitamiinikommide meisterdamise perehommikule. Räägime sellest, kuidas talvisel ajal oma söögilauale rohkem eestimaiseid supertoite tuua ning meisterdame tervislikke mahlast ja agarist komme.

Vitamiinikommi perehommikule tuleb tervislikust kodumaisest toidust rääkima toitumisterapeut Siret Saarsalu, kes omab magistrikraadi toitumismeditsiinis (Hohenheimi Ülikool, Saksamaa) ja on täiendanud end Šveitsis. Siret töötab ettevõttes Nutrilligent OÜ ja Tartu Ülikooli Kliinikumis toitumisterapeudina ning viib Rahvatervise Akadeemias läbi toitumisalaseid koolitusi. Omandatud on toitumisterapeudi (tase 6) ja täiskasvanute koolitaja (tase 7) kutsetunnistused.

Vitamiinikommide meisterdamise töötoas on veel vabu kohti! Registreeru siin.

Kommitöötuba algab kell 11:00, osalemine 4 eur/kommipakk.
Loeng ja vestlusring vitamiinidest kodumaises toidus (algus kell 12.00) ja loodusmaja külastamine maja sooduspiletiga 2 eur/inimene.

Palume perehommikule kaasa võtta sussid või paksemad sokid, sest seminariruumis oleme sisejalanõudega.

Perepäevade korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Liitu sündmusega ka Facebookis

Osalesid perepäeval?
Jaga enda vahvaid pilte ja emotsioone Instagramis #tartuloodusmaja #peregaloodusmajas