Üleminekuõhtu: Pannkoogi “Jämm” 19.12.2018 kell 19:00

Seekordseks Üleminekuõhtu teemaks on hoidistamine ja sellega seotud retseptid.

Aeg: 19.detsembril 2018 kell 19:00-21:00
Asukoht: Tartu loodusmaja saal

Ürituse sissejuhatuseks räägib Jaana Ahlberg meile oma kogukondlikult hoidistamise kogemustest. Tehakse koos pannkooke ja vahvleid (ka vegan), maitstakse moose ja teisi hoidiseid, jagatakse omavahel retsepte ja teadmisi ning hoidistamise salanippe.

Võtke palun kaasa vähemalt üks lemmik hoidis ühiseks degusteerimiseks. Olge valmis oma hoidisest paar sõna teistele osalejatele rääkima.

 

Üleminekuõhtute sarja eesmärk on vahetada praktilisi teadmisi ja kogemusi, mis aitavad tartlastel elada säästlikumat eluviisi.

Üritus on tasuta.

 

Liitu sündmusega ka Facebooki lehel

Üleminekuõhtute sarja korraldab Tartu loodusmaja koostöös Elav Tartu Liikumisega ning toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

***

Elav Tartu on kodanikeliikumise võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku linna loomine on kodanike enda kätes. Tartu Loodusmaja ja Elav Tartu Liikumise korraldusgrupp korraldavad 2018. aastal Üleminekuõhtute sarja – iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad üritused kutsuvad kokku inimesi, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida. Algatus on inspireeritud ülemaailmsest liikumisest ‘’Towns in transition’’ – www.transitionnetwork.org