Tartu loodusmaja pakub tööd sündmuste koordinaatorile

Tartu loodusmaja otsib loomingulistest ideedest tulvil, rõõmsameelset ja hoogsa töökultuuriga sündmuste koordinaatorit.

Sündmusi ja teenuseid on alates sünnipäevadest ja õpitubadest, lõpetades pulmade ja jõulupidudega ning nende sisuline arendus ja koordineerimine võiksid uuele tasemele jõuda just Sinu eestvedamisel! Meie majas jagub vaba ruumi, et saaksid oma arendusideid ellu viia ning luua midagi, mis teeks rõõmu nii lastele, nende vanematele kui ka teistele majakülastajatele. Loodusmaja sündmused korraldatakse keskkonnasõbralikult ja need on loodusharidusliku iseloomuga, mistõttu loodushuvi ja mitmekülgsed teadmised tulevad kasuks. Tartu loodusmaja hetkel pakutavate teenustega saab tutvuda kodulehel.

Kvalifikatsiooninõuded:

  • vähemalt keskharidus
  • koordineerimise ja sündmuste korraldamise kogemus
  • kasuks tulevad loodushariduslik taust ning keskkonnateadlikkus

Koormus ja palk: lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskoht 0,5 koormusega, 500 eurot kuus (bruto)

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, mitmekülgseid ja arendavaid tööülesandeid, keskkonnahoidlikel põhimõtetel toimivat töökeskkonda ja toredat töökollektiivi. Töö iseloom võimaldab teha ka kaugtööd. Töötajal on võimalus saada meie koostööpartnerite juures soodustusi ning kasutada ametijalgratast nii töö- kui ka isiklikeks sõitudeks.

Tööle asumise aeg: 01.11.2022

Kui pakkumine äratas Sinus huvi, saada aadressil anna-grete.joamets@tartuloodusmaja.ee oma CV ja lühike ülevaade senistest kokkupuudetest sündmuste korraldamise ja teenuste arendamisega.

Tähtaeg: 10.10.2022

 

Lisainfo:

Anna-Grete Joamets
Külastuskeskuse juht
(+372) 58141869
anna-grete.joamets@tartuloodusmaja.ee