Tartu loodusmaja pakub tööd rahvusvahelise koostöö koordinaatorile

Tartu loodusmaja otsib koordinaatorit

Tartu loodusmaja otsib rahvusvahelise koostöö koordinaatorit (asendajaks lapsehoolduspuhkuse ajal), kelle peamiseks ülesandeks on hästi toimiva UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti (Baltic Sea Project – BSP) tegevuste koordineerimine Eestis, liitunud haridusasutuste toetamine ja esindamine rahvusvahelises BSP võrgustikus.

Millist inimest otsime?

Heal koordinaatoril on kõrgharidus (soovitavalt keskkonnaalane) ja eelnev kogemus projektijuhina või koordinaatorina, suurepärane koostöö- ja suhtlemisoskus, väga hea inglise keele oskus, võime iseseisvalt, tõhusalt ja kohusetundlikult töötada. Sobid meie kollektiiviga, kui jagad Tartu loodusmaja väärtusi, oled sõbralik, keskkonnateadlik, avatud suhtleja, süsteemne ja loov ning usud oma panusesse kestliku arengu hariduse edendamisel.

Mida vastu pakume?

Osalise  tööajaga (0,5 – 0,7) töökohta, kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda, paindlikku tööaega, töötasu alates 650 eurot/kuus (bruto), väljakutseid ja võimalusi enesetäiendamiseks ja –teostuseks keskkonnasõbralikus organisatsioonis.

Kuidas kandideerida?

Kui tundub, et see kutse on Sulle, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri “Minu senised kogemused ja huvi selle töö vastu” janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee 

 

Tähtaeg 1. aprill 2021

Tööle asumise aeg: 1. mai või 1. juuni 2021

 

Jääme Sind ootama!

Tutvu meie organisatsiooniga: www.tartuloodusmaja.ee 

Lisainfot võib küsida: Janika Ruusmaa, juhataja tel 56 688 886 või Gedy Matisen, rahvusvaheliste suhete koordinaator, tel 5646 6887