Tartu loodusmaja huviringide tutvustus Tartu Tarkusepäeval 1.09.19

01. septembril kell 12:00-18:00 toimub Tartu kesklinnas SUUR meelelahutuslik koolialguspidu Tartu Tarkusepäev “Tarkus ei hüüa tulles!”

Tarkusepäeva messialal saab tutvuda ja aktiivselt kaasa lüüa erinevate huvihariduse ja huvitegevuse pakkujate tegevustes! Toimuvad interaktiivsed töötoad, võistlused ja mängud nii spordiklubidelt, huvikoolidelt, noortekeskustelt, muuseumidelt kui ka asutustelt. Terve päeva vältel astuvad Tarkusepäeva laval üles erinevad bändid, tantsukoolid ja esinejad ning lapsi ootavad magusad üllatused!

Kohal oleme ka meie! Tartu Loodusmaja 2019. aasta Tarkusepäeva teemaks on “Loodus suurenduse all”. Iga huviline saab kätt ja silma harjutada mikroskoopide ja digiluupide abil lehetäi, õuna- või seeneussi portreejahis, meisterdada looduslikest ja taaskasutatud materjalidest keesid, osaleda loodusvaatluste mängus ning õppida ornitoloogi kombel vaatlema linnalinde. Kohapeal saab tutvuda meie uue 2019/2020 õppeaasta huviringidega, saada nõu endale sobivaima ringi leidmisel ja puhuda kohapeal juttu meie toredate õpetajate ning programmijuhtidega.

 

Võid juba enne tutvuda meie huviringide valikuga huvikooli kodulehel. Registreerimine on juba avatud!

Liitu Tarkusepäevaga Facebookis

 

Sündmust korraldab Tartu Noorsootöö Keskus.
Jaga hetki sotsiaalmeedias: #tarkuseihüüatulles

Kohtume 1. septembril Tartu kesklinnas (Küüni tn, Keskpark)!