Tartu aasta noorsootöö tegija tiitli pälvis loodusmaja õppejuht ja õpetaja Pille-Riin Pärnsalu

Tartu loodusmajas töötab Tartu linna aasta noorsootöö tegija Pille-Riin!

Tartu linn tunnustas neljapäeval, 3.detsembri õhtul Tartu Ülikooli muuseumi Toomkiriku varemetes toimunud noorsootöö tunnustussündmusel 2020. aasta parimaid noorsootöö tegijaid Tartu linnas. Meil on suur rõõm teatada, et üks neljast tunnustatust on Tartu loodusmaja huvikooli õppe- ja infojuht Pille-Riin Pärnsalu.

Pille-Riin on viimase õppeaasta jooksul toetanud digivõimekuse arengut ning viinud läbi digipädevuste tõstmise koolitusi nii loodusmaja huvikooli kui ka Eesti Huvikoolide Liidu liikmeskoolide õpetajatele. Ta on panustanud loodusmaja õppekavade ja arengukava loomisesse ning edendanud distantstõppe võimalusi.

Pille-Riin juhendab kolme huviringi (Keskkonnasõbralik disain, Veemaailm ja Loodussõbrad), täidab huvikooli õppe- ja infojuhi rolli ning korraldab Rohelise kooli programmi praktikume huvikooli õpilastele ja vanematele. Lisaks juhendab ta vahel eri teemadel õppeprogramme ja õpitube, aitab enda osavate näppudega kaunistada meie maja ja on üldse üks loodusmaja tublidest 9 ametiga Hunt Kriimsilmadest. Aitäh sulle Pille-Riin, sinu töö on loodusmajale ja kõigile sinu õpilastele väga oluline!

Loe lähemalt tunnustusürituse ja kõigi tunnustuse pälvinute kohta Tartu linna kodulehe uudistest ning vaata sündmuse fotosid Facebookis.