Soodushinnaga ruumid õpilastele individuaalse huvitegevuse harjutamiseks

Tartu loodusmaja soovib toetada Tartu linna huviharidusringide õpilasi, kes märtsikuus on sunnitud enda huvialadega ainult individuaalõppel tegelema. Pakume kuni huvihariduse piirangute lõpuni õpilastele erihinnaga meie ruumide kasutamist.

Ruume saab kasutada huvitegevuse individuaalõppeks, kas siis üksi, koos paarisala partneriga või koos juhendajaga. Loodusmaja ruumides on näiteks võimalik harjutada pillimängu, laulda, tegeleda tantsimise või mõne muu rohkem ruumi nõudva huvialaga. Samuti võib klasse kasutada ka üldharidusainete individuaalseteks järelaitamistundideks või konsultatsioonideks. Suuruse järgi saab valida saali, koolitustoa ja klassiruumi vahel, vajadusel saab kasutada ka helitehnikat ja esitlustehnikat. Lisaks on meil ka spetsiifilisemaks tegevuseks ettenähtud labor ning töökoda. 

Ruumirendi soodushinnaks piirangute perioodil õpilastele on E-R kell 10-17 vahemikus 6-10 €/h. Ruumide kasutamine nädalavahetusel ja väljaspool tööaega eri kokkuleppel. Tutvu lähemalt ruumidega >> 

Võta meiega ühendust ja arutame läbi, mille jaoks ruumi oleks vaja kasutada.
Oleme paindlikud ning vastutulelikud. 

Lisainfo ja ruumide broneerimine tel 736 6120 või info@tartuloodusmaja.ee

***

Piirangud

Vabariiklike piirangute järgi ei ole laste ja noorte huvitegevuses 28. märtsini lubatud rühmaviisiline tegevus või treening siseruumides. Lubatud on tegevusi või treeninguid teha kas üksi või kahekesi, näiteks personaaltreeneri või treeningpartneriga, hoides teiste inimestega vähemalt kahemeetrist vahemaad. Alates 3. märtsist on ruumi lubatud täitumus 25 protsenti. Et tagada piisav hajutatus ja ohutus, eelkõige vältida teiste inimestega kokkupuuteid, on soovitatav tagada iga harrastajapaari kohta 20 ruutmeetri suurune ala, kus tegevusi ellu viia.