Rahvusvahelise Klubi avaüritus “Mängude õhtu” 22.10.2020

Tartu loodusmajas alustab sellest sügisest Rahvusvaheline Klubi!

Ootame 18-26aastaseid rahvusvahelisi noori klubisse, mille eesmärk on tõsta Tartus elavate võõrkeelsete noorte keskkonnateadlikkust, tutvustada säästva arengu eesmärke ja pakkuda eri kultuuritaustaga noortele õdusat kohtumispaika Tartu loodusmajas, kus nad saaksid jagada oma teadmisi ja algatada ühiselt koostööprojekte. Loodame ärgitada koostööd erineva keele- ja kultuuritaustaga noorte vahel, pakkuda mitte-formaalset keeleõppe kohta ja tutvustada ka kohalikku looduskeskkonda ning selle väärtusi. Koos mängitakse, osaletakse taaskasutuse ja jäätmeteemalistes õpitubades, matkatakse, kokatakse, vaadatakse filme, jne.

 

Klubi avaürituseks on “Mängude õhtu”

Aeg: 22.oktoober kell 15:00 – 21:00

Asukoht: Tartu loodusmaja (Lille 10)

  • Kell 15:00 – 21:00 tutvustame ja mängime fantaasia lauamängu “Dungeons  Dragons”. Mäng viiakse läbi maksimaalselt 6 inimesega seega olge kiired! Antud töötuppa registreerimine eeldab, et mängijad võtavad sellest osa terves mahus. Mängu viib läbi Boris Pakk. Osalejate arv kuni 6 inimest.
  • Kell 17:00 – 21:00 mängime me üksteisega tutvumiseks mitmeid laua-, mõtte- ja seltskonnamänge. Antud töötuba saab külastada märgitud nelja tunni jooksul endale sobival ajahetkel. Mänge viib läbi Liisgren Pärnsalu. Osalejate arv kuni 30 inimest.

Osalejatel palume kohale tulla vaid täie tervise juures, et mitte ohustada teisi osalejaid. Haigustunnustega osalejatel võime paluda lahkuda. Maski kandmine on soovituslik.

Liitu üritusega Facebookis

Registreerimine on avatud SIIN

 

international club