Perepäev “Näpud mulda ja vett peale!” 21.03.2020 (Tühistatud!)

NB! Perepäev on tühistatud ja ei toimu!
Tartu loodusmaja on otsustanud Tartu linnavalitsuse ja Terviseameti soovitusi järgides ettevaatusabinõuna ära jätta 21.03 toimuma pidanud Perepäeva, kuna tegemist on suure osalejate arvuga üritusega. Vabandame huviliste ees ja loodame teid uuesti näha meie järgmistel perehommikutel, mille toimumise info ilmub jooksvalt meie kodulehele ja Facebooki.

***

Igakuistel Tartu loodusmaja perehommikutel avastame väikeste ja suurtega erinevate loodusnähtuste, aastaaegade ja tähtpäevade võlu. Koos meisterdatakse, mängitakse ja tutvutakse loodusmaja taimede ja loomadega. Tule veeda koos perega lõbus ja hariv päev!

Tartu loodusmaja kolmas perepäev “Näpud mulda ja vett peale!” toimub 21. märtsil kell 10.00 – 13.00. Tegevustega võib liituda terve hommikupooliku jooksul.

Kevade saabumise puhul külvame, seemendame ja idandame! Igaüks saab endale kujundada ja kaunistada taaskasutatud materjalidest lillepotte ja külvikarpe. Seejärel teeme näpud mullaseks ja istutame lillepotti toalilli ja külvikarpidesse hernepojakesi. Räägime kõrvale ka sellest, mida taimedel kasvamiseks vaja on ja rahvusvahelise veepäeva puhul vee olulisusest taimedele. Kõik iseistutatu saab pärast koju viia ja suureks kasvatada! Väiksemad aiandushuvilised saavad sobrada seemnevannis ja mängida Tuhkatriinumängu.

Loodusmaja loomatoas ootavad lapsi levinuimad lemmikloomad. Talveaias tutvume meie majas kasvavate erinevate toidutaimedega ja nende viljadega. Linnutoas on peidus väike mõnus puhkepesa kõige väiksematele.

Oodatud on suuremad ja väikesemad lapsed koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega.

Liitu perepäevaga ka Facebookis

Osalustasu 2 eurot.

Perepäevade toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

perepäev taimed