Kalastuslaager 2.-9.kl õpilastele Keeri järvel 22.09-24.09.23

Hea kalastussõber,  Tartu loodusmaja kutsub 2.-9. klasside õpilasi kalastuslaagrisse!

Tartu loodusmaja ootab taas kõiki kalastussõpru keskkonnasõbraliku harrastuskalapüügi laagrisse Keeri järve äärde 22.09-24.09.

Laagris püütakse kogenud kalameeste, -naiste juhendamisel kala nii kaldalt kui paadist, toimuvad ööpüük ja varahommikune kalastusretk. Lisaks seaduskuulekale ja keskkonnasõbralikule kalapüügile saavad osalejad teadmisi külastatavatest veekogudest ja kaitsealadest, kalade bioloogiast, kalaliikide määramisest, püügivahendite kasutamisest ja hooldamisest, kalatoitude valmistamisest (sh. puhastamine, fileerimine jne), veeohutusest.
Püügiviisidest praktiseerime õngitsemist, spinningupüüki ja püüki põhjaõngega.

Kel on isiklik varustus, võiksid kaasa võtta lihtkäsiõnge või käsiõnge ja spinningu ning neile juurde kuuluvad tarvikud. Kel isiklik varustus puudub, saab selle laenata juhendajatelt. Laagrisse on vajalik kaasa võtta ilmastikukindlad riided-jalanõud, pesemisvahendid, ööbimiseks vajalik magamiskott ja padjapüür.

Osalustasu: 85€ (sisaldab korralikku toitlustust).

Ööbimine toimub Ilbu Jahimajas, transport Tartust laagrisse organiseeritakse korraldaja poolt. Stardime Tartust reedel kell 15 ja tagasi oleme pühapäeval samuti kell 15.

REGISTREERI siin: https://forms.gle/7uSLgC5seHdVqZnp6

 

Laagri osalustasu palume maksta pangaülekandega (NB! Palun oodake enne ära registreerumise kinnitus):

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Swedbank IBAN EE682200221019698363
Selgitus: lapse nimi, Keeri kalastuslaager
Summa: 85€

Keskkonnasäästlike harrastuskalapüügi laagrite toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Meie kalastuslaagreid tunnustati 2017. aastal Keskkonnakäpa auhinnaga õnneliku õppe ja Rahva lemmiku kategooriates!

 

Lisainfo:
Maris Mägi
Kalastuslaagrite projektijuht
maris.magi@tartuloodusmaja.ee
5152884