Sarja viieteistkümnes kultuuriõhtu keskendub Mehhikole ja Hispaaniale. Võõrustajateks on TÜ töötajad ja üliõpilased Mehhikost ja Hispaaniast koos TÜ personaliosakonna ja Tartu loodusmaja inimestega – tutvustatakse mitmekesist kultuuri ning kombeid.   Õhtusöögil saab proovida Mehhiko ja Hispaania toite ja jooke. On võimalus valida kahe õpitoa vahel: piñata´de meisterdamise õpituba ja Hispaania ning Mehhiko toiduvalmistamise õpituba (hispaaniapärased omlett ja sangría, mehhikopärased takod ja agua de jamaica).

Osalema on oodatud on huvilised igas vanuses! Õhtu on inglise keeles. Põhiürituse osalustasu on 5 eurot, alla 10 a lapsed osalevad tasuta. Registreerumiseks palun vajutage siia. Kuna kohtade arv on piiratud, palume tasuda osavõtumaks ning ennast kirja panna esimesel võimalusel. Registreerumise tähtaeg on 14. mai. Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks palun võtke ühendust Sirli Urbasega (sirli.urbas@ut.ee).

 

 Veel olulist:

  • Pildistamine: võib juhtuda, et korraldajad teevad kultuuriõhtutel fotosid ning avaldavad need hiljem Tartu Ülikooliga seotud infokanalites (prinditud kujul, veebis, sotsiaalmeedias jm). Fotosid ei anta kolmandatele isikutele ega kasutata kommertseesmärkidel. Kui te ei soovi, et teid või teie alaealisi lapsi pildistataks, palun öelge seda enne sündmuse toimumist korraldajale. Korraldajad ei võta vastutust teiste sündmusel osalejate poolt tehtud fotode ning nende kasutamise eest.
  • Oleme tänulikud, kui registreerite sündmusele kõik inimesed, kes teiega kaasa tulevad ning annate meile teada, kui osalemise tühistate. See aitab meil sündmusi paremini planeerida.
  • Registreeringu tühistamise või üritusele tulemata jätmise korral ei tagastata makstud osalustasu.
  • Me ei planeeri riskantseid tegevusi, ent osalemine on ikkagi omal vastutusel. Palume lastega tulijatel neil ise silm peal hoida. Anname oma parima, et sündmused sujuksid kenasti, kuid TÜ ega Tartu loodusmaja ei vastuta ettenägematute probleemsete juhtumite eest (vargus, vigastus jmt).