Heateopuult ehte ostmisega saab toetada loomatoa elanikke

Tartu loodusmaja fuajeesse on jälle kerkinud pühadeaegne heateopuu, et tänada meie loomatoas elavaid loomi nende rolli eest laste õpetamisel ja külastajate rõõmustamisel. Heateopuult valitud ehetega kokku kogutud tulu annetatakse loodusmajas elavate loomade toidu- ja ravikulude katteks.

Loodusmajas asuva jõulupuu pealt leiab kingisummad vahemikus 1-20 eurot ning ehte eest infolauda tasudes saab seeläbi teha valitud loomale jõulukingituse. Näiteks saab heateokampaanias osaleja aidata katta tuvide toidulauda, tasuda roti ravikulusid või hankida tšintšiljadele vannitarbeid. Loodusmaja loomatoas ja talveaias elab üle 20 liigi, kes on erinevatel põhjustel meieni jõudnud ja kellel on nüüd oluline roll lastele loodushariduse andmises.  Kõik loodusmajas kohapeal ehte valinud heateotegijad saavad võimaluse külastada loodusmaja talveaeda ning eelneval kokkuleppel ka loomatuba, et enda kingisaajaid isiklikult tervitada.

Oma annetuse saab teha ka pangaülekandega ning kingisoovidega tutvumiseks ei pea ilmtingimata loodusmajja kohale tulema. Ülekandega annetades valid ise endale sobiva summa ja soovi korral võib kirja võib panna ka enda lemmiku loomatoa elaniku, kellele annetus minna võiks. Heateopuu on üleval kuni 2022.a jaanuari lõpuni ja annetajate tehtud kingitused jõuavad loomadeni terve järgneva aasta jooksul.

***

Kui on soov teha annetus loomatoa elanike heaks läbi veebi, siis saab seda teha ka ülekandega:

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
SwedBank EE502200221019407978
Märksõna: heateopuu + soovi korral täpsustus (nt lindudele, närilistele)

 

loomadele annetamine