#puhaspeipsimaa suvekampaania

suvekampaania puhaspeipsimaa


Peipsi viktoriinPeipsi viktoriin

Kui soovid Peipsi randade elurikkust paremini tundma õppida, siis proovi veebiviktoriini. See sisaldab 25 küsimust ja 25 Peipsi elurikkust ja keskkonda selgitavat lühilugu. Pane oma teadmised proovile!

http://www.ctc.ee/viktoriinid

 

 

 


GreenMind - Kas sibulad juba mullas? Peipsi sibul – eriline ja omapärane kultuuripärand

Tõenäoliselt on paljud Eesti inimesed söönud Peipsi ääres kõrgpeenardes kasvatatud sibulat, mis säilib hästi ning mida kohalikud elanikud soovitavad ka kui abi paljude hädade vastu.

http://visitsouthestonia.com/peipsi-sibul-eriline-ja-omaparane-kultuuriparand/


Green Mind projekti kampaania

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Tegemist on Tartu loodusmaja, MTÜ Peipsimaa Turism ja Peipsi Koostöö Keskuse ühise suvekampaaniaga, mille eesmärk on juhtida Peipsi piirkonnas elavate ja liikuvate inimeste tähelepanu Peipsi järve keskkonnaseisundile ja meie võimalustele seda parandada, samuti säästvale looduslähedasele turismile.

Kampaania tegevusi finantseeritakse Peipsiveere programmi projekti “Peipsimaa turundamine”, Kesk-Läänemere Programmi projekti “Lakesperinece” ja Eesti-Vene piiriülese koostöö programmi 2014-2020 projekti “Green Mind” eelarvest.

Kampaania sisu eest vastutavad ainuisikuliselt kampaania läbiviijad ning selles kajastatu ei peegelda mingil juhul Eesti-Vene piiriülese koostöö programmi 2014-2020, programmis osalevate riikide ega Euroopa Liidu seisukohti.