Paberigraafika

Väike retk paberi võlumaailma. Mõnus seltskond ning värskema pilguga lähenemine paberile, kääridele ja skalpellile. Töötoast saab kaasa värskeid mõtteid taaskasutuseks ja enda tehtud töö, mida hea kas sõbrale kinkida või koju meeleolu tekitama viia. Tegevus ise toob inimesed igapäeva mullist välja ning on hea stressileevendi. Ideaalne näiteks pika tööpäeva vahele või lõppu. Paberi lõikamise ajal ei ole lihtsalt võimalik muude asjade pärast muretseda.

Paberigraafika 1: Dekoratiivse pildi lõikamine. Tutvustatakse erinevatelt üritustelt kaasa tulnud flaierite ja muude paberite alternatiivi prügikastile. Valmivate esemete kaudu saab taasluua ja jagada vahvaid mälestusi. Töötoa lõpuks valmib graafiline leht, mida võimalik edasi kujundada kas kaardiks või pildiks.

Paberigraafika 2: Kasutades skalpelli, paberit ja fantaasiat on võimalik muuta terve ruumi meeleolu. Töötoas tutvustatakse erinevaid paberilõikamise stiile ning väikese vaevaga valmib veiniklaasi peale sobiv küünlalatern.

Kestus 1 tund

Grupi suurus: 10 inimest

Hind: 175 eurot

Õpitoa juhendaja: Aili Elts

Õpituba toimub ette tellimisel: syndmused@tartuloodusmaja.ee. Aeg-ajalt korraldame avalikke, eelregistreerimisega töötube üksikisikutele. Jälgige meie uudiseid!