Uuskasutuslaat RIIDERING 2022

Novembris pöörame Tartu loodusmajas tähelepanu jäätmetekke vähendamisele. Selle raames toimub 26.novembril kell 11:00 – 14:00 uuskasutuslaat RIIDERING 2022.

Laadal on võimalus osta teisele ringile suunduvaid kasutuskõlblikke esemeid nagu riideid, mänguasju, raamatuid, kodutarbeid ja kõikvõimalikke muid asju, samuti meisterdusmaterjale ja -vahendeid.

Uuskasutuslaat osa Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalast. Laada eesmärk on pöörata tähelepanu igapäevasele tarbimisele. Kuidas saaksime kasutada ja parandada oma esemeid mitu korda ja säästa läbi selle looduskeskkonda.

Kuna selle aasta jäätmetekke vähendamise teemaks on tekstiil, siis on kõigil võimalus osa võtta erinevatest töötubadest. Laadale eelneva nädala jooksul on huvikooli õpilased valmistanud vanadest kangastest istumisvaipu. Laadal on võimalik õppida vaiba punumist õpilaste ja juhendaja abiga.

Laata toetab MTÜ Mondo. Sündmus toimub MTÜ Mondo maailmapäevade konkursi raames, mida toetab ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus.

Laata korraldab Tartu loodusmaja Rohelise kooli keskkonnatöörühm ja Roheline kontor.


REGISTREERI MÜÜJAKS

Laadale ootame müüma kõiki Tartu linna peresid, eriti just ettevõtlikke õpilasi, kes soovivad saada koju veidi rohkem ruumi ning anda oma asjadele uue elu. Kui selleks oled just sina, siis pane ennast laadale müüjaks kirja siin.

MÜÜGIKOHAD ON TÄITUNUD!

Müügikohtade arv on piiratud, seega vaata kiirelt kodus ringi, paki asjad kotti ning registreeri ennast 26.novembril toimuvale uuskasutuslaadale “Riidering 2022” müüjaks.

Registreerimine lõppeb 24.novembri õhtul.

Loodusmaja poolt ootab sind müügilaud ja tool.

Palun võta vahetusraha ise kaasa.

 

Lisainfo: liisgren.parnsalu@tartuloodusmaja.ee, 53301042