Rohelise kooli praktikum: ööakadeemia šokolaadist KOHAD ON TÄITUNUD!

TÄHELEPANU! KOHAD ON TÄITUNUD!

Reedel, 20.novembril algusega kell 18:00 toimub juba traditsiooniks saanud ööakadeemia. Seekordses ööakadeemias keskendutakse šokolaadi teemale. Lisaks šokolaadile saab Põllumajandusameti poolt läbiviidavast loengust teada uut ja põnevat taimekahjurite maailmast ning uusi teadmisi Damilola Adeyemiga taaskasutus ja Nigeeria tantsu töötoast, valmistame ise šokolaadi ning vaatleme selle tootmisteekonda.

Pane tähele, et sellel korral toimub ööakadeemia virtuaalselt.

Registreerimise tähtaeg 18.november kell 16:00.

Liitumise link saadetakse kõikidele registreerinutele reedel enne ööakadeemia algust registreerimisel esitatud e-mailile.

Üritus on TASUTA, kuid kohtade arv on piiratud! Seega registreeri ennast esimesel võimalusel SIIN. Registreeringute alusel paneme igale perele kokku töötoa vahenditega kotikese, mille saab kätte neljapäeval ja reedel vahemikus 10:00-18:00 loodusmaja infolauast allkirja vastu. (Need, kes registreerisid enne muudatuse tegemist, uuesti registreerima ei pea)

Praktikum toimub SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahastatava projekti „Rohelise kooli programmi rakendamine ja arendamine Tartu loodusmaja huvikoolis“ raames. Ning on osa Tartu loodusmaja Maailmanädalast.