Päevaliiliate õhtu Tartu loodusmajas 13.aprill 18:00

Tartu loodusmaja Rohelise kooli keskkonnatöörühm kutsub kõiki aiandushuvilisi huvikooli õpilasi ja lapsevanemaid 13.aprilli õhtul kell 18:00 loodusmaja saali, et tutvuda päevaliiliate kirju maailmaga. Kaunitest taimedest räägib päevaliiliaraamatu autor Madis Nurms.

Lisaks sellele, miks tasub päevaliiliaid kasvatada ja milliseid sorte võiks kindlasti oma koduaeda tuua, on huvilistel võimalus saada koju katsetamiseks kaasa ka pakike Madise poolt ristatud päevaliilia seemneid.

Et ükski huviline seemnetest ilma ei jääks, siis palun kõikidel osalejatel ennast eelregistreerida. Registreerimislingi leiab Tartu loodusmaja Stuudiumist. Kui tuled kogu perega, siis palun lisa kindlasti, mitmekesi olete tulemas ja kõikide osalejate nimed. Suure osalejate arvu puhul teame jagada paki seemneid pere/seltskonna peale, kes neid samas kohas kasvatama hakkaks. Registreerimine lõppeb 12.aprill kell 23:59.

Madise kirjutatud päevaliiliate raamatud on võimalik soetada kõikidest suurematest raamatupoodidest üle Eesti. Telli Päevaliiliate raamat näiteks Rahva raamatu või Apollio e-poest või otse kirjastuselt Hea Lugu.

Küsimuste korral kirjuta pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee