Üleminekuõhtu „Mis on üleminekulinn Tartu?“ 30.01.2019

Üleminekuõhtu „Mis on üleminekulinn Tartu?“ 30.01.2019

Aeg: 30.jaanuaril 2019 kell 18:30-21:30
Asukoht: Tartu loodusmaja saal

Aasta 2019 Üleminekuõhtute sarja avaüritusel räägime sellest, mis ja kes on Elav Tartu liikumine. Räägime inimeste ja organisatsioonidega kes täna juba aktiivselt panustavad elava ja jätkusuutliku Tartu kujundamisse. Ootame kõiki huvilisi kaasa mõtlema ja rääkima teemal – mida saame koos teha inimsõbraliku ja keskkonnasõbraliku Tartu loomiseks?

Üleminekuõhtute sarja eesmärk on vahetada praktilisi teadmisi ja kogemusi, mis aitavad tartlastel elada säästlikumat eluviisi.

Üritus on tasuta.

 

Liitu sündmusega ka Facebookis

 

Üleminekuõhtute sarja korraldab Tartu loodusmaja koostöös Elav Tartu Liikumisega ning toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

***

Tartu Loodusmaja ja Elav Tartu korraldusgrupp jätkab ka 2019. aastal Üleminekuõhtute sarja Tartu Loodusmajas, Lille 10. Iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad üritused kutsuvad kokku inimesi, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida. Elav Tartu on kodanikuliikumise võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku linna loomine on kodanike enda kätes. Algatus on inspireeritud ülemaailmsest liikumisest ‘’Towns in transition’’ – www.transitionnetwork.org