Töötuba “Riidest nuku meisterdamine” 06.03.21 /ei toimu/

/Kehtestatud piirangute tõttu lükkub töötuba edasi/
Meil on hea meel Teile teatada, et vahetult enne naistepäeva,
6.märtsil 2021 on käsitööhuvilistel võimalik tulla Tartu loodusmajja riidest nuku meisterdamise töötuppa ning õppida selgeks vajalikud töövõtted, et ise sellist imelist meistriteost valmistada.

Töötuppa on oodatud nii suurema kui ka väiksema käsitöökogemusega osalejad – seega tule ja õpi koos teistega, kuidas mõnest riidetükist ja paarist lõngajupist imeline mängukaaslane luua!

Kellaaeg: 12:00-18:00

Kestus: nuku valmistamine võtab u 4-6 tundi

Osalejate arv: 10 inimest

Maksumus: 35€ (Tasumine toimub juhendajale kohapeal sularahas)

Töötoa juhendajaks on Natalja Laumets, kes on kirglik käsitööarmastaja ja -harrastaja olnud kogu oma teadliku elu ning on erinevates tehnikates nukke ning nende riideid meisterdanud juba aastaid. Antud töötoas tehtavate nukkude juurde jõudis ta aasta tagasi ning on suurima rõõmuga valmis oma kogemusi ka teistele huvilistele jagama.

REGISTREERU töötuppa SIIN.


NB! Töötoas järgitakse viirusperioodil riiklikult kehtestatud piiranguid. Töötoas ja loodusmajas sees liikudes on palume kanda maski, hoida distantsi vastavalt 2+2 reeglile, desinfitseerida majja sisenedes käsi ning üritusele haigustunnustega mitte tulla. Töötuba toimub hästi ventileeritud ruumis ja osalejad on ruumis hajutatud. Loe käitumisjuhistest loodusmajas pikemalt siin.


nuku meisterdamine