Tartu loodusmaja tööpakkumine sündmuste koordinaatorile

Tartu loodusmaja otsib loomingulistest ideedest tulvil, rõõmsameelset, hea suhtlusoskuse ja hoogsa töökultuuriga sündmuste koordinaatorit.

Sündmusi ja teenuseid on alates sünnipäevadest ja õpitubadest, lõpetades pulmade ja jõulupidudega ning nende sisuline arendus ja koordineerimine võiksid uuele tasemele jõuda just Sinu eestvedamisel! Meie majas jagub vaba ruumi, et saaksid oma arendusideid ellu viia ning luua midagi, mis teeks rõõmu nii loodusmajakatele endile, lastele, nende vanematele kui ka teistele majakülastajatele. Loodusmaja sündmused korraldatakse keskkonnasõbralikult ja need on loodusharidusliku iseloomuga, mistõttu loodushuvi ja mitmekülgsed teadmised tulevad kasuks.

Tartu loodusmaja hetkel pakutavate teenustega saab tutvuda kodulehel – erinevad peopaketid, programmid ja õpitoad.

Kvalifikatsiooninõuded:

  • vähemalt keskharidus
  • koordineerimise ja sündmuste korraldamise kogemus
  • kasuks tuleb sügavam loodushuvi ning keskkonnateadlikkus

Koormus ja palk: 0,5 koormusega, palk vahemikus 550-650 eurot kuus (bruto)

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, mitmekülgseid ja arendavaid tööülesandeid, keskkonnahoidlikel põhimõtetel toimivat töökeskkonda ja toredat töökollektiivi. Töö iseloom võimaldab teha ka kaugtööd. Töötajal on võimalus saada meie koostööpartnerite juures soodustusi ning kasutada ametijalgratast nii töö- kui ka isiklikeks sõitudeks.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kui pakkumine äratas Sinus huvi, saada aadressil anna-grete.joamets@tartuloodusmaja.ee oma CV ja lühike ülevaade senistest kokkupuudetest sündmuste korraldamise ja teenuste arendamisega.

Kandideerimise tähtaeg: 29.09.2023

 

Lisainfo:

Anna-Grete Joamets
Külastuskeskuse juht
(+372) 58141869
anna-grete.joamets@tartuloodusmaja.ee