Seminar “Keskkonnahariduslikud õppematerjalid ja vahendid” 02.03.2022

Ootame õpetajaid, juhendajaid ning loodus- ja keskkonnahariduse spetsialiste 2. märtsil kell 12-17 Tartu loodusmajas toimuvale seminarile “Keskkonnahariduslikud õppematerjalid ja vahendid”.

Tartu loodusmajas toimuval seminaril tutvustame vabalt allalaetavaid ja laenutatavaid keskkonnahariduslikke õppevahendeid, mille on loonud Tartu loodusmaja ja Peipsi Koostöö Keskus koostöös Rohelise kooli programmiga. Esitleme erinevaid uusi Peipsi järve teemalisi õppematerjale, mänge ja filmi ning saame ülevaate elurikkuse kadu käsitleva näituse “Kuues laine” kasutusvõimalustest, tehes praktiliselt läbi mõned õpiülesanded. Lisaks metoodikatele saame ka ise targemaks elurikkuse hetkeseisu teemal. Samuti tutvustame ja proovime mõningaid laenutatavaid jätkusuutliku arengu õppemänge, mis puudutavad nii keskkonda kui ka sotsiaalseid teemasid.

Seminaril on võimalik osaleda nii kohapeal kui ka veebis. Osalemine on tasuta. Veebi lingi saadame registreerunutele paar päeva enne seminari meilile.

Tutvustamisele tulevad:

Peale sündmust on võimalik osaleda ekskursioonil Tartu loodusmajas.

 

Tutvu täpsema ajakavaga.

REGISTREERI END SIIN

 

Lisainfo:
Eelika Laane-Hannus, Tartu loodusmaja 5562 2798, eelikalaane@gmail.com
Ederi Ojasoo, Peipsi Koostöö Keskus, 56636264, ederi.ojasoo@gmail.com

Seminari toetavad:
• ER101. Green Mind: Raising Environmental Awareness in Estonian-Russian Border Area, kaasrahastab Eesti-Vene piiriülese koostöö programm 2014-2020
• Empowerment of European Citizens for Action through Education on Biodiversity, Project ID: 2019-1-DE02-KA204-006510, Erasmus + programm
• Peipsimaa koolide ja kogukondade maailmahariduslik tegevus, projekt nr24-2021, rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

keskkonnahariduslikud materjalid