Sel suvel lööme jälle kaasa H2O külastusmängus 01.06-01.09.2021

1.juunist stardib jälle H2O külastusmäng! Mänguga on liitunud paar uut keskust ja külla ootab mängijaid loomulikult ka Tartu loodusmaja.

H2O külastusmäng on mõnus kogupere ja kogu suve kestev külastusmäng, mille jooksul tuleb külastada Lõuna-Eesti loodus- ja teaduskeskusi, lahendada seal ülesandeid ja koguda mängu vihikusse templeid. Loomulikult peale templite saamise ammutad teadmisi loodusteadustest, veedad aega pere või sõpradega ning saad õues liikumisest põsed punaseks! Mäng pole kindlasti ainult peredele või lastele – mängima on oodatud igas vanuses loodushuvilised, nii sõpruskonnaga kui üksi. Mängides saab targemaks!

Sel aastal on mängu teemaks “Mina ja loodus”, mille raames uurime ning märkame minu ja looduse vahelisi seoseid. Kas mina saan elada ilma looduseta? Aga loodus ilma minuta? Kas on midagi, mida mina saan täna päriselt teha selleks, et loodus minu ümber säiliks?

Sügisel loositakse osalenute vahel välja ägedaid auhindu: Deluxe perekülastuse Tartu V Spa Vee- ja saunakeskusesse, eriauhinnad Tallinna Loomaaialt ja kõigilt osalevatelt keskustelt.

H2O mängus osalevad keskused: Kalevipoja muuseum, Alatskivi Looduskeskus, Elistvere Loomapark, Jääaja Keskus – Ice Age Centre, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Tartu Ülikooli muuseum, AHHAA Teaduskeskus, Tartu Loodusmaja, Järvemuuseum Akva:rium, Vapramäe Loodusmaja, Eesti Maanteemuuseum ja Pokumaa

Lisainfo H2O külastusmängu kodulehelt

H2O mängu reeglid:

  • Külastusmängus osalemiseks vajaliku vihiku saad küsida tasuta igast mängus osalevast keskusest.
  • Külasta mängus osalevaid keskusi ja lahenda H2O mängulehel olevaid ülesanded. Mängulehed saad keskuse administraatorilt.
  • Kui oled ülesanded lahendanud, annab administraator külastusmängu vihikusse templi.
  • Auhindade loosimises osalevad ajavahemikul 1. juuni – 1. september 2021 vähemalt KAHEKSA templit kogunud mängijad. Kokku on võimalik koguda 13 templit.
  • Esimesed KOLM kõigi keskuste templid (13 tk) kogunud mängijat saavad eriauhinnaks mõnusa Deluxe perekülastuse Tartu V Spa Vee- ja saunakeskusesse. Ülejäänud kõigi keskuste templite kogujate vahel loositakse välja eriauhinnad Tallinna Loomaaialt.
  • Auhinnaloosis osalemiseks ja eriauhinna kättesaamiseks saada või vii templileht koos oma kontaktandmetega hiljemalt 13. septembriks Tartu loodusmajja aadressiga: Lille 10, Tartu (lisa ümbrikule märksõna “H2O külastusmäng”). Templilehe saad jätta ka viimasena külastatud paiga infolauda.
  • Võitjad selgitame välja 15. septembril 2021. Võitjatega võetakse ühendust.

h2o külastusmäng