Rohelise Tee Õhtu 6.11 – Ravimid ja ravimijäägid keskkonnas II

Juba nädala pärast ootame teid järgmisele Rohelise Tee Õhtule 6.novembril kell 18!

Õhtu on jätkuks eelmisel aastal toimunud aruteluõhtule, kus TTÜ Tartu kolledži lektor Egge Haiba rääkis ravimijääkide keskkonda sattumisest. Pikemalt oli siis juttu reoveepuhastusjaamade setetes leiduvatest ravimijääkidest. Teema oli väga põnev ja ka publikul oli palju mõtteid, kommentaare ja küsimusi.

Sellega seoses korraldame sel aastal uuesti Rohelise Tee Õhtu ravimijääkidest keskkonnas. Esinejaks on taas lektor Egge Haiba, kes räägib üldiselt ravimitest, ravimijääkide tekkest ja mõjust keskkonnale, eriti Läänemerele. Lisaks tuleb juttu võimalikest lahendustest ravimijääkide probleemile ja sellest, mida siis koduste üleliigsete ravimitega teha.

Osalemine on TASUTA! Kutsu sõber, isa, ema, vanaisa ja vanaema kaasa ning tule veeda huvitav õhtupoolik! Nagu ikka, saab põske pista küpsise ja selle kõrvale juua soojendavat teed.

Seekordne arutelu toimub Tartu Loodusmajas II korrusel, köögi kõrval.

Üritust korraldab koostöös Tartu loodusmajaga MTÜ Eesti Roheline Liikumine. Ürituse toimumist toetab Puhta Läänemere Ühendus (Coalition Clean Baltic) Euroopa Liidu LIFE programmi kaudu.

Lisainfo: anna@roheline.ee