Pakume tööd koolituste ja haridusprogrammide koordinaatorile

Otsid uusi väljakutseid, missiooniga tööd, sõbralikke töökaaslasi?

Saame kokku!

Tartu loodusmaja otsib oma meeskonda loomingulist ja võimekat koolituste ja haridusprogrammide koordinaatorit.

Meil toimub aastas ligikaudu 400-500 õppeprogrammi ja 30-40 koolitust. Just Sinu eestvedamisel ja koordineerimisel võiksid need saada professionaalselt ja jätkusuutlikult korraldatud arvestades nii tellija soove kui loodusmaja võimalusi.

See töö sobib Sulle, kui oled eestvedaja ja innustaja, paindlik ja lahendustele suunatud süsteemne korraldaja. Sobid meie meeskonda, kui väärtustad loodust ja keskkonnahoidlikkust, oled avatud arengule ja usud sellesse, mida teeme.

Tutvu meie õppeprogrammide ja koolitustega kodulehel.

Kvalifikatsiooninõuded:

  • kõrgharidus
  • koordineerimise kogemus
  • kasuks tuleb loodushariduslik taust

Koormus ja palk: täiskoormus, 1500 € (bruto).

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, alustamiseks tuge ja mentorit, keskkonnahoidlikel põhimõtetel toimivat töökeskkonda ja -kultuuri, toetavat kollektiivi, koolitusvaldkonna juhiks arenemise võimalust. Töö iseloom võimaldab osaliselt teha ka kaugtööd. Võimalus on saada osa loodusmajakate heaolufondist, ühisüritustest, koostööpartnerite soodustustest, kasutada ametijalgratast nii töö- kui ka isiklikeks sõitudeks.

Tööle asumise aeg: 21. august 2023

Kui pakkumine äratas huvi, siis saada oma CV ja lühike ülevaade senisest kogemusest koordineerimisega aadressil janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee

Kandideerimise tähtaeg: 5.august 2023

 

Lisainfo:
Janika Ruusmaa
Juhataja
56 688 886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee