Läänemere Projekti tegevused aasta alguses – talvised linnuvaatlused ja seminarid

Unesco ühendkoolid alustavad uut aastat uue hooga, lähiajal on tulemas mitmeid põnevaid ja kasulikke võrgustiku üritusi. Ootame liikmeskoole ja ka uusi huvilisi osalema!

JAANUAR

15-16.01 – EOÜ Kesktalvine veelinnuloendus – BSP loendustabeli leiab siit (edasijõudnutele)

20.01 kl 17.00 – Infoõhtu veebis: “Linnuvaatlus arendab! Kuidas alustada linnuvaatlusega ja lõimida lindude ökoloogia teemad õppetöösse”. Infoõhtul valmistume koos ette talviseks aialinnu loenduseks ja veebruarikuu linnuviktoriiniks. Innustame õpetajaid kasutada linnuvaatlust nii õpilaste üldpädevuste arendamiseks, kui eri õppeteemade (ränne, keskkonnareostus ja inimühiskonna areng) käsitlemiseks lindude ökoloogia vaatenurga kaudu. Juhendajaks Tartu loodusmaja ornitoloogiaringi juhendaja Aire Orula. Registreeri siin: https://bit.ly/3f3JImR

28.-30.01 EOÜ Talvine aialinnuvaatlus (sobib algajale ja kõigile huvilistele)

VEEBRUAR

05.02 – Seminaripäev: “Mission Z: One last chance” õpimängu mängmine ja tagasisidestamine. Ootame õpetajaid ja gümnaasiumi õpilasi, üritus toimub Tallinnas. Täpsem info peagi!

01.02-28.02 BSP linnuviktoriin koostöös EOÜga

01.02-28.02 Õhukvaliteedi kuu üleskutse: klassiruumi õhukvaliteedi hindamine.

Veebruaris võtavad BSP võrgustiku rahvusvahelist koordineerimise üle Taani ja Saksamaa, mille puhul toimub kõigi võrgustiku 9 riigi huvitatud koolide sõpruskohtumine veebi konverentsi näol.

 

Vaata lisainfot Unesco ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti kodulehelt https://bsp.tartuloodusmaja.ee/.