Kodanikuteaduse õppepäev õpetajatele: rannikuvaatlused, mikroplast ja kestliku arengu haridus 17.09.2021

Unesco ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekt kutsub õpetajaid, õpilasi ja huviringide juhendajaid osalema Läänemere Projekti rannikuvaatluste programmi õppepäeval, mis toimub 17. septembril 2021. aastal Harjumaal Viimsis. Õppepäevale on oodatud võrgustiku õpetajad-õpilased, kes juba osalevad rannikuvaatluste programmis ja samuti need, kes on alles alustamas ning tunnevad huvi kodanikuteaduse vastu. Arendustööde käigus täiendame programmi nii, et seda saaksid läbi viia õpetajad/huviringide juhendajad algklassidest gümnaasiumini.

Õppepäeval tutvustatakse uuendatud õppematerjale sh astmepõhiseid töölehti, rannikuorganismide määramislina, õpetajajuhendit ning võimalusi kodanikuteadusse panustamisel. Praktilised tegevused toimuvad Viimsi rannas ja seminarid Viimsi Raamatukogus. Õppepäeva juhendavad Tartu Ülikooli Eesti mereinstituudi merebioloogid Helen Orav-Kotta ja Jonne Kotta ning BSP rannikuvaatluste programmijuht bioloogiaõpetaja Karin Keert.

Õppepäev kestab orienteeruvalt kell 11.00-18.00, täpse ajakava saadame registreerunutele septembri esimesel nädalal.
– – –
TRANSPORT
Väljastpoolt Tallinna tulijatele saame transpordikulud hüvitada osaliselt: ühistranspordi piletihinna või sellega võrdväärse summa oma transpordiga tulijatele.
– – –
HIND
Osalustasu on 15 EUR. Hind sisaldab lõunasööki ja kohvipause.

 

Registreerimine on avatud 31. augustini. Registreerige ennast SIIN.

 

Küsimuste korral võtke ühendust:
Maris Mägi, õppepäeva korraldaja, maris.magi@tartuloodusmaja.ee, +372 515 2884
Maria Ivanova, Läänemere Projekti koordinaator, maria.ivanova@tartuloodusmaja.ee, +372 53 919 203

BSP õppepäevade korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.