Koolivaheaja loomatundja mõistatusrada 25.-28.02.2020

Loomatundja mõistatusrajal käinud külastajate loosiauhinna võitis Triin Mahlapuu!
🎉
Õnnitleme ja ootame Triinu meie juurde sünnipäeva pidama! Võtame temaga ka otse ühendust.
🥳
Aitäh kõigile osalejatele, kes rada käisid avastamas ja loodame, et õppisite midagi uut meie loomariigi asukate kohta! Hoidke silm peal, sest toredaid mõistatusradasid ja mänge on tulemas ka uutel koolivaheaegadel ja kindlasti suvel!

**************

Tartu loodusmajas kutsub koolivaheajal 25.-28.02 kõiki lapsi, noori ja peresid põnevale mõistatusrajale, mis paneb proovile iga loomasõbra teadmised!

Loodusmaja nurgatagustesse on tekkinud loomariigi asukate tegevusjäljed ja välimusele iseloomulikud tunnused ning mängija ülesanne on need 10 jälge üles leida ja ära määrata!

Kõigi õigesti vastanute vahel loositakse välja äge auhind ehk võimalus enda sünnipäeva just Tartu loodusmajas pidada koos meiepoolse juhendaja, mängude, õpitoa ja loomadega!

Loomatundja mõistatusrajale pääseb loodusmaja majapiletiga.

Võta pere või sõbrad kaasa ning tule pane enda teadmised Eesti loomadest proovile! Kindlasti saad ka uusi teadmisi juurde 🙂

Loomatundja mõistatusrada Facebookis

Reeglid:
– Auhinnaloosis osalemiseks tuleb õigesti vastata 10 küsimusest vähemalt 6 küsimusele.
– Loositakse välja 1 sünnipäevaprogramm vabal valikul (programmi väärtus 150€), mida saab broneerida 1 aasta jooksul peale mängu lõppemist.
– Mängus osalemine toimub majapiletiga: 2€ sooduspilet, 3€ täispilet, 10€ perepilet. Piletiga saab külastada ka maja talveaeda ja näitust.