Virtuaalreaalsuse võistlus loodusmajas 27. septembril

Selle sügise Tudengipäevad toovad midagi täiesti uut – virtuaalreaalsuse võistluse, kus saab end proovile panna nii osavuses kui ka nutikuses. Võistlus toimub laupäeval, 27. septembril loodusmajas (II korrusel) ning on tasuta kõigile tudengitele. Teistele on osavõtt 1 euro sularahas.

Mis on virtuaalreaalsus?
Virtuaalreaalsus ehk VR on eriline tehnoloogia, kus mängija paneb pähe prillid ja hoiab käes pulte. Prillide seest näeb täiesti uut maailma – see võib olla mets, kosmos või mõni mängutuba. Kui sa seal ringi liigud või käega viipad, liigub ka sinu tegelane mängus samamoodi.

Millistes mängudes võistelda saab?
See selgub alles kohapeal – sind võib oodata näiteks virtuaalne ussimäng Snake, tantsulahing, zombide jaht, Minesweeper või midagi sootuks üllatavat. Iga mängukord kestab 5–15 minutit, mängu saab proovida 2–3 korda ning seejärel on võimalus tagasi pöörduda oma päevaplaanide juurde.

Eelregistreerumine SIIN.
Eelregistreerumine annab eelise elava järjekorra ees – enne igat mängukorda kontrollime, kas kohal on eelregistreerunud tudengeid. Kui jah, pääsevad nemad varem mängima. Samas arvesta, et tulles liiga hilja, võib järjekord olla pikk ja mänguvõimalus jääda kasutamata.

Võistlusaeg: kell 11:00–17:15 (sisaldab pause 5-15 minutit)
Auhindade jagamine: kell 17:30 – kingitused meie koostööpartneritelt

AUHINNAD:
1) Werner Cafe 1 kg kringel
2) Kruus FunBoxi poolt
3) Weekend 10 € kinkekaart