Maa päeva õpilaskonverents 2022

22.aprillil tähistatakse rahvusvahelist Maa päeva. ÜRO eestvedamisel korraldatakse seda päeva alates 1970. aastast. Sel päeval pööratakse tähelepanu Maal elutsevatele erinevatele looma- ja taimeliikidele ning inimese mõjule ja jätkusuutlikule harmoonilisele kooseksisteerimisele Maal.

Traditsiooniliselt tähistatakse Tartu loodusmajas Maa päeva õpilaskonverentsiga, kus õpilased saavad esitleda oma ettekandeid uurimistöödest ja keskkonnaprojektidest.

TÄHELEPANU!

Kui eelmistel aastatel oleme piirdunud vaid loodusmaja õpilaste esitlustega, SIIS SELLEL ÕPPEAASTAL ON VÕIMALUS OSALEDA KÕIKIDEL SOOVIJATEL, olenemata sellest, kas osaletakse loodusmaja huviringides või mitte.

Konverentsi kantakse üle Tartu loodusmaja Facebooki lehel. Konverentsi ajal tehtud fotosid kasutatakse kodulehel ja muudes infokanalites. Ettekannete kokkuvõtted riputatakse üles Tartu loodusmaja kodulehele.

Palume osalejatel sujuvama konverentsi kulgemiseks kinni pidada järgnevatest kuupäevadest ning esinemise nõuetest:

  • 8.aprill – õpilasate/gruppide registreerimine Maa päeva õpilaskonverentsile 2022. Registreeri konverentsile siin.
  • 18.aprill – konverentsi ettekanded ja lühikokkuvõtted on salvestatud PDF-formaati ja saadetud e-mailile: pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee
  • 22.aprill kell 14:00 kuni 15:30 – esinemise proovid (varasem registreerimine, info saadetakse eraldi kirjana peale registreerimise lõppu)
  • 22.aprill kell 15:30 – esinejate tehniline ja lavaline juhendamine (kus laval seista, et kaamerasse jääda, kuhu vaadata ja kuidas mikrofoni käsitleda)
  • 22.aprill kell 16:00 – õpilaskonverentsi algus

Kuna kohtade arv on piiratud, siis anna kindlasti teada, kui esinema tulla ei saa, sellisel juhul saame sinu kohta pakkuda neile, kes kohe esinema ei pääsenud. Teatamiseks kirjuta sellest pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee