Perepäev “Emme, vaata, kui armas ämblik!”

Tartu loodusmaja perepäev “Emme, vaata, kui armas ämblik!” toimub 28. augustil kell 10:00-13:00 loodusmaja saalis, klassiruumis ja pargialal. Tegevustega võib jooksvalt liituda terve hommikupooliku jooksul.

Laupäeval toimub Tartu loodusmajas vahva ämblikuteemaline perepäev, kus esitletakse lasteraamatut “Ämb-lik” ning osa saab võtta mitmest töötoast. Tule meisterda ämblik, avasta laboris läbi luubi ja mikroskoobi põnevat ämblike minimaailma või harjuta õues pargialal ämblikuna osavalt võrkudes turnimist!

Raamatust, selle tõlkimisest ja ämblikest raamatu kaante vahel räägib töötubade tegevuste kõrvale tõlkija Marge Pärnits. See on lõbus ja tarkusi jagav raamat lastele alates 8. eluaastast, nende vanematele ja õpetajatelegi. Tegelikult kõigile – ämblikuhirmu ennetamiseks, leevendamiseks ja võib-olla isegi nende karvajalgadega sõbrunemiseks. Koha peal on võimalik osta raamatuid kirjastuse hinnaga. Lisaks saab terve hommikupooliku tutvuda talveaias elavate kilpkonnade ja troopiliste taimedega.

Ämblikuteemalisel perepäeval toimuvad mitmed töötoad toimuvad koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga. Raamatututvustuse toob Tartusse kirjastus Vesta Raamatud.

Osalustasu 2 €/osaleja.

Liitu üritusega Facebookis

***
Pane tähele!
Sündmuse korraldamisel järgime VV poolt kehtestatud piiranguid – kontrollime osalejatel alates 18. eluaastast COVID tervisetõendit. Tõendi saad allalaadida www.digilugu.ee

***
Perepäevade toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.