Tartu loodusmaja huvikooli 70.sünnipäev

Kallis Tartu loodusmaja sõber ja toetaja, külastaja ja pöidlahoidja, õpilane või vilistlane, praegune või endine töötaja!

Ühinege meiega laupäeval, 10. juunil Tartu loodusmajas, et pidada maha üks suur ja lustlik pidu! Tartu loodusmaja huvikooli asutamisest täitub juunikuus tervelt 70 aastat! Seitse kümnendit täis loodusharidust – 4 erinevat maja ja 4 erinevat nime (Tartu Linna Noorte Naturalistide Jaam, Tartu Noorte Loodusesõprade Maja, Tartu Noorte Loodusmaja, Tartu Loodusmaja), tuhandeid särasilmseid õpilasi, aga alati sama siht – tunda ja väärtustada loodust läbi noorte silmade.

Sünnipäeval rulluvad linnaelanikele tasuta põnevad tegevused lahti terve päeva jooksul nii majas sees kui pargis:

  • kell 10-18 avatud maja näitused, talveaed, loomatuba ja mälestustetuba
  • kell 12-17 seiklusrajad ja meisterdamise telk pargis
  • kell 15-17 igal pool- ja täistunnil huvilistele tutvustavad ringkäigud loodusmajas, mida veavad huvikooli õpilased, vilistlased ja kogenud loodusmajakad (kell 15:00, 15:30, 16:00, 16:30)
  • kell 15-17 ekspertidega (Mari Ivask, Annely Kuu, Aire Orula, Aili Elts) elurikkuse uurimine pargi loodusvaatlusalal Loodusvaatluste maratoni raames.
  • kell 18-20 juubelipidu ja ansambli Kruuv kontsert pargis

Tule peole ja rõõmustame koos! Võta pere kaasa, kohta vanu sõpru ning tutvu praeguse loodusmajaga.

Ja kui tunned mõnda meie vilistlast, siis kutsu kindlasti ka tema peole – koos on lõbusam! Näiteks läbi Facebooki ürituse.

Pargis müüvad päeva jooksul kõhutäidet ja meelehead Mahekohv ratastel ja Tänavarestoran Kosmose Käru. Haara kaasa piknikutekk, et oleks mõnusam pargis kontserti nautida.

 

Lisainfo:

Kärt Leppik
Huvikooli direktor
(+372) 5695 2950
kart.leppik@tartuloodusmaja.ee

huvikooli sünnipäev