Riidest koti kujundamine

Õpitoas saab iga osaleja disainida omanäolise ja kordumatu puuvillasest kangast poekoti. Koti kaunistamiseks kasutame erinevaid tehnikaid nagu näiteks kartuli- või lehetrükk ning šabloonitehnika. Tänavakunstistki tuntud šablooni ehk stencil-tehnika proovimiseks saab leida meeldiva kujundi õpitoa looduseteemaliste šabloonide valikust või kujundada ning lõigata omale sobiv disainielement ise. Neile, kes suuremateks väljakutseteks pole valmis, tutvustame kavalaid ja lihtsaid võtteid, kuidas kartulist lõigata kauneid trükkimisvahendeid.

Õpitoas omandatud oskusi ja tehnikaid saab kasutada ka edaspidi muude tekstiilide kaunistamiseks. Nii saab anda vanale ja kulunud riidele lihtsate võtetega täiesti uue elu ja hingamise.

Õpitoas järgime keskkonnahoidlikkuse põhimõtteid. Värvid on valitud võimalikult keskkonnasõbralikud ning abivahenditeks kasutame trükikoja paberijääke. Peale õpituba šabloonid puhastatakse ning kasutatakse korduvalt. Nii on koormus keskkonnale väiksem ning oma uut poekotti võid kanda uhkusega!

Juhendaja: Kati Kekkonen või Aili Elts

Töötoas osalejate arv: kuni 12

Hind:
170 eurot

Töötuba toimub ette tellimisel. Aeg-ajalt korraldame avalikke, eelregistreerimisega töötube üksikisikutele. Jälgige meie uudiseid!