Koolivaheajal ootame lapsi loodusmajja päkapikke päästma!

Tulge meile külla! Ootame kõiki lapsi, lapsevanemaid ja vanavanemaid loodusmajja nutivabalt aega veetma.

Tartu loodusmaja asub Tartu kesklinnas, kuid pakub lastega peredele mõnusat ja vaikset kulgemist. Külastuskeskuse mitu korrust, mitmetasandiline talveaed ning maja ümber laiuv 10 000 m² park pakuvad külastajatele piisavalt ruumi turvaliseks liikumiseks ning üksteisest distantsi hoidmiseks.

Talvisel koolivaheajal 4.-8.01 jätkub meie meie juures avastamisrõõmu tervele perele:

  • Otsimis- ja nuputamisrada “Päkapiku Päästmise Rada” – rajal tuleb sul loodusmajas kokku korjata Timmu päästmise jaoks vajalikud vahendid. Selleks tuleb mööda päkapikurada luubiga tillukesi jälgi ajades lahendada ülesandeid, mida oskab lahendada iga endast lugupidav päkapikk. Pane proovile, kui nutikas oled käbitundmises, piparkoogitarkuses, ravimtaimeteaduses, lumehelbeluurekas ja metsloomamõistmises! Kui oled ennast tõestanud ja päästmisvahendid kokku kogunud, juhatavad niidiotsad sind lõpuks Timmuni…
  • Majaesisel õuealal ripuvad meie huvikooli õpilaste jõulusoovid
  • Fuajees on ehtes Heateopuu ning huvikooli õpilaste talvenäitus “Loomade tegevusjäljed”
  • Ette registreerimisega on võimalik külastada meie loomatuba (helista 736 6120 või kirjuta info@tartuloodusmaja.ee)
  • Meie maja ümbritseb ka avar pargiala ning kuiva ilma korral laenutame ka lõbusaid õuemänge (osa mänge on võimalik mängida ka loodusmajas sees).
  • Kes päris nutivabalt ei saa, siis õuealal saab mobiiliga proovida avastusrada.ee pargimängu

Ja veel – iga majapiletiga külastaja saab kuni 8.01.2021 kingituseks kaasa Tartu loodusmaja aasta loomade tegelusraamatu!

Sissepääs majapiletiga: soodus 2€/täis 3€/pere 10€


Tartu loodusmaja Külastuskeskuse lahtiolekuajad pühade ajal: 

  • Puhkame 21.12.2020 – 3.01.2021*
  • Alates 4.12 oleme avatud tavapärastel aegadel E-R 9-18

Hoolime enda maja töötajate ning külastajate tervisest. Rakendame viiruseohu tõkestamiseks kõiki vajalikke meetmeid ning järgime VV poolt sätestatud piiranguid. Külastajatele on tagatud võimalused käte desinfitseerimiseks ning käte pesuks, majas on maski kandmise kohustus ning ühekordseid maske on võimalik osta ka infolauast.

Tartu loodusmaja huvikooli talvenäitus