Perepäev “LoomaSÕBRAPÄEV” 15.02.2020

Igakuistel Tartu loodusmaja perehommikutel avastame väikeste ja suurtega erinevate loodusnähtuste, aastaaegade ja tähtpäevade võlu. Koos meisterdatakse, mängitakse ja tutvutakse loodusmaja taimede ja loomadega. Tule veeda koos perega lõbus ja hariv päev!

Tartu loodusmaja teine perepäev “LoomaSÕBRAPÄEV” toimub 15. veebruaril kell 10.00 – 13.00. Tegevustega võib liituda terve hommikupooliku jooksul.

Sel korral tähistame koos sõbrapäeva ja avastame inimese veidi teistsuguseid sõpru – karvaseid, sulelisi, soomustega ja vesiseid. Kas kõigi loomadega on inimesel võimalik sõbraks saada? Mida saaksin mina paremini teha, et minu metsloomadest sõpradel oleks metsas hea ja minu lemmikloomadest sõpradel oleks minu kodus hea?

Avatud on  põnev metsloomade õpinurk  ja näpulooma valmistamise töötuba, loodusmaja loomatoas saab uudistada levinuimaid lemmikloomi. Linnutoas ootab huvilisi lemmikloomade toidukooli mängunurk ja väike mõnus puhkepesa. Talveaias on avastamiseks väljas põnevad taimed ja nende imetillukesed „sõbrad“, mida saab uurida luupide ja mikroskoobi abil.

Oodatud on suuremad ja väikesemad lapsed koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega.

Liitu perepäevaga ka Facebookis

Osalustasu 2 eurot.

Perepäevade toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

Järgnevad perepäevad toimuvad:

21.03 Kevade tervitamise päev

11.04 Muna- ja linnupäev

25.04 Ussipäev

30.05 Vee- ja lillepäev

06.06 Putukapäev

05.09 Sügisandide päev

09.10 Loomapäev