Bakterinäituse kleepsumäng 17.05-23.05

Tartu loodusmaja suvise bakterinäituse “Mina, superorganism” raames korraldame ajavahemikus 17.-23.05 loosimängu. Kõige usinamaid otsijaid-pildistajaid ootavad auhinnad!

Hoia silm peal ja jälgi kleepsumängu postitusi meie Facebooki seinal.

 

Kuidas osaleda?

 • otsi Tartu kesklinnast üles bakterinäitus “Mina, superorganism” kleepsud 
 • tee ühest või mitmest kleepsust  foto (NB! pildista piisavalt lähedalt, et fotole võimalikult vähe tausta jääks, et ka teistel osalejatel rohkem otsimisrõõmu oleks)
 • postita foto Tartu loodusmaja bakterinäituse “Mina, superorganism” FB ürituse kleepsumängu postituse kommentaaridesse ja märgi ära oma sõber, kellega koos võiksid tulla Tartu loodusmajja bakterinäitust vaatama.
 • osaleda saad kuni viie erineva fotoga. Igal fotol peab olema peal erineva bakteriga kleeps.

Mida otsida?

Leia Tartu kesklinnast üles meie näituse teemakujundusega 5 erinevat kleepsu, iga kleepsu peal on üks tore bakter, kes meie näituselt on plehku pannud – Nina-Nelli, Peensoole-Peeter, Küünealuse-Külli, Limaskesta-Liina, Varba-Viktor, neid näed all plakatil.

 

Vihjed kleepsude leidmiseks vaata kaardilt:

bakterinäituse kleepsumäng

 


Loosiauhinnad

Osalejate vahel loositakse välja TERE , Helde Pruulikoja ja Pajumäe talu tooteid.
Tartu loodusmaja tänab lahkeid sponsoreid 🙂

 

Bakterinäituse kleepsumängu Tere auhinnad Tere Helluse sarja tooted sisaldavad piimhappebakterit Lactobacillus fermentum ME-3, mis on leiutatud 1995. aastal Tartu Ülikooli teadlaste poolt. ME-3 probiootikum on ainuke maailmas, millel korraga kaks toimet – see mõjub hävitavalt kahjulikele mikroobidele ja kasulikult organismile . 

Rohkem infot kodulehel

Bakterinäituse kleepsumängu Pajumäe Talu auhinnad Pajumäe talu on väike mahetalu Mulgimaal, kus kohupiim või jogurt või juust tehakse valmis kohapeal – alates karjamaast ja lehmadest kuni pakendatud piimatooteni. Hoole ja armastusega hoitud loomad ja lembus hea kodumaise toidu vastu pakub suurepäraseid, mahepiimast valmistatud maitseelamusi.  

Kodumaistest mahetunnustatud metsamustikatest ja Pajumäe mahejogurtist valmistatud mahejogurt mustikaga on mõnusa mustikase, kreemja maitsega toit, mis on ühteaegu nii maitsev kui ka tervislik – tegemist on sertifitseeritud mahetootega.

Rohkem infot kodulehel

Bakterinäituse kleepsumängu Helde Pruulikoja auhinnad Helde Kombucha on funktsionaalne elus jook, mis sünnib erinevatest hõrkudest teesortidest ning iidsest probiootilisest kombucha kultuurist ehk teeseenest (Medusomyces gisevii Lindau). Elus ja pastöriseerimata Helde Kombucha valmib vanu traditsioonilisi kääritusmeetodeid kasutades. Aeglane kääritamine rikastab jooki paljude kasulike bakterite ja pärmilistega. Helde Pruulikojas sünnib kombucha käsitööna väikestes partiides. Kasutame vaid mahepäritolu toorainet ning meie joogid on ökomärgisega. Ei ole lisatud süsihappegaasi ega kunstlikke maitse- ja lõhnaaineid.

Rohkem infot kodulehel

 


Võitjate loosimine

 • Kleepsumäng algab esmaspäeval 17.mail ning lõpeb pühapäeval 23.mail  kell 23:59. 
 • Loosis osalevad kõik, kes selle aja sees kleepsudest pilte jagasid (NB! oluline on, et pilt postitatakse kleepsumängu postituse alla kommentaaridesse)
 • Auhindade loosimine toimub 24.05 ning avaldatakse Tartu loodusmaja Facebookis ja kleepsumängu postituse all
 • Võitjatega võetakse ühendust ning auhinnad saab kätte Tartu loodusmajast vahemikus 1.-5.06
 • Juhul, kui võitjaga ei õnnestu ühendust saada 24h jooksul, loositakse uus võitja
 • Osalejate isikuandmeid kasutatakse ainult auhindade loosimiseks ja võitjate väljakuulutamiseks
 • Kleepsumängu korraldab Tartu loodusmaja ning mängu toetajad ega Facebook ei vastuta mängu sisu eest

Kuidas teile kleepsumäng meeldis?