Perepäev “Meisterdame!” 19.06.2021

Igakuistel Tartu loodusmaja perehommikutel avastame väikeste ja suurtega erinevate loodusnähtuste, aastaaegade ja tähtpäevade võlu. Koos meisterdatakse, mängitakse ja tutvutakse loodusmaja taimede ja loomadega. Tule veeda koos perega lõbus ja hariv päev!

Tartu loodusmaja perepäev “Meisterdame!” toimub 19. juunil kell 10:00-13:00 loodusmaja pargialal. Tegevustega võib jooksvalt liituda terve hommikupooliku jooksul.

Seekordne perepäev on täis meisterdamist ja erinevad põnevaid materjale! Oodatud on kõik osavnäpud ja veel mitte nii osavad näpud, sest õpitakse erinevaid meisterdustehnikaid. Teeme vanast alustassist salvrätitehnikas üles vuntsides toreda kingituse, õmbleme riidetükist lihtsate võtetega kiirelt ühe mõnusa mänguasja ning voldime-kleebime-lõigume paberist lilli ja putukaid. Lisaks saab terve hommikupooliku tutvuda loodusmaja loomatoas elavate karvaste ja sulelistega ning külastada talveaias elavaid kilpkonni.

Oodatud on suuremad ja väikesemad lapsed koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega.

 

Liitu perepäevaga ka Facebookis

Osalustasu 2 €/osaleja.

Ürituse tegevused on hajutatud laiali loodusmaja pargialale ning kõikide tegevustega võib jooksvalt liituda terve ürituse kestvuse ajal.

Perepäevade toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

perepäev meisterdame