Perepäev “Jõulud pehmetele ja karvastele” 17.12.22

Tartu loodusmaja perepäev “Jõulud pehmetele ja karvastele” toimub 17. detsembril kell 10.00 – 13.00 loodusmajas. Tegevustega võib jooksvalt liituda terve hommikupooliku jooksul.

Tartu loodusmaja sätib end uhkelt tuledesse ja ehteisse ning tähistab pühade saabumist! Seekord kohtad loodusmajas vahvaid villakerasid – külla tulevad kihnu maalambad! Lõbus lambakarjus räägib, mida lambad söövad, kuidas neilt villa võetakse ja kuidas sellest jõuluks sinu käpikud kootakse. Talveaias avaneb lõhnav piparkoogi maailm – otsime üles ja uurime kui kaugelt maalt pärinevad loodusmajas kasvavad piparkoogi maitseainete taimed. Kas piparkoogi sisse käib pipar ja mis piparkoogi pruuniks teeb?

Päkapiku töökodades meisterdame looduslikest ja taaskasutusmaterjalidest jõulukaunistusi, küünlaid ja voldime ühe ilusa kinkekoti, kuhu valminud kingid sisse panna. Samuti saab end proovile panna pühadeaegses jäätmesorteerimise mängus “Elutoa põrand peale jõulupidu”.

Terve hommikupooliku saab häid jõule soovida ja pai-päkapikku mängida ka meie loomatoa pehmetele ja kasvastele elanikele.

Oodatud on suuremad ja väiksemad lapsed koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega.

 

Liitu perepäevaga ka Facebookis

Osalustasu 3 eurot.

 

Perepäevade toimumist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tartu linn.

jõulu perepäev